reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Dziękuję za tą wiadomość , dobrze że o tym piszesz 🩷

W styczniu w Gdansku jak byłam w szpitalu podczas poronienia miala
Miejsce taka sytuacja :

Była młoda dziewczyna 24 lata z mężem to było ich trzecie poronienie i oni kłócili się z lekarzami ta dziewczyna dosłownie wyła nie płakała , bo Chcieli materiał genetyczny zabrać ze soba żeby dokładnie go przebadać ale szpital odmówił im wydania tego Tłumacząc się że kiedyś wydali taki materiał i ktoś ich oskarżył, że był on źle przechowywany i szpital
Dostał dużą karę …

Masakra jakaś
Nie mają prawa nie wydać, w ogóle szok ze kobieta musiała coś takiego przechodzić, głowa mała. Ja przy każdym poronieniu pierwsze co to dostawałam kartę z pytaniami o pomoc psychologa, czy chcę pochować dziecko i właśnie badanie materiału. Ale właśnie - niektóre szpitale specjalnie nie informują że można coś takiego zrobić bo to dla nich chwila dodatkowej roboty i miejsca żeby materiał przechować.
 
reklama
A jak u Was z mdłościami? Ja od wczoraj przeżywam jakąś masakrę, wczoraj calutki dzień ból głowy + właśnie mdłości. Dzisiaj już troszkę lepiej bo tylko rano miałam, za to takie że myślałam że bez wymiotów się nie obejdzie. Na szczęście się obeszło i hak zjadłam śniadanie to przeszło całkiem 🤭🤭 Z jednej strony masakra, a z drugiej cieszę się że te objawy są bo we wszystkich nieudanych ciążach nie było ich w ogóle 🥹🥹
 
W domu jak w domu. Idzie się do ubikacji kiedy trzeba. Najgorsze są chwile kiedy wychodząc z domu. Idziesz do toalety. Usiądziesz do auta i znów. Musisz iść. Wracasz. Zaś wchodzisz do auta. Jedziesz Do sklepu wychodzisz z auta zaś musisz. Nosz kurczaki …. Ile można ..
 
A jak u Was z mdłościami? Ja od wczoraj przeżywam jakąś masakrę, wczoraj calutki dzień ból głowy + właśnie mdłości. Dzisiaj już troszkę lepiej bo tylko rano miałam, za to takie że myślałam że bez wymiotów się nie obejdzie. Na szczęście się obeszło i hak zjadłam śniadanie to przeszło całkiem 🤭🤭 Z jednej strony masakra, a z drugiej cieszę się że te objawy są bo we wszystkich nieudanych ciążach nie było ich w ogóle 🥹🥹
Ja puki co mdłości nie mam, wczoraj mnie głowa bolała, ale za to mega zmęczona wieczorem byłam i zasnełam se starszą 1rok i 10 miesięcy córką.
 
Ja puki co mdłości nie mam, wczoraj mnie głowa bolała, ale za to mega zmęczona wieczorem byłam i zasnełam se starszą 1rok i 10 miesięcy córką.
Mnie mąż wczoraj wyzywał bo uśpiłam córkę i też go zaciągnęłam do spania, a było po 21 dopiero 🙈🙈 Śmiał się że gorzej niż emeryci
 
A jak u Was z mdłościami? Ja od wczoraj przeżywam jakąś masakrę, wczoraj calutki dzień ból głowy + właśnie mdłości. Dzisiaj już troszkę lepiej bo tylko rano miałam, za to takie że myślałam że bez wymiotów się nie obejdzie. Na szczęście się obeszło i hak zjadłam śniadanie to przeszło całkiem 🤭🤭 Z jednej strony masakra, a z drugiej cieszę się że te objawy są bo we wszystkich nieudanych ciążach nie było ich w ogóle 🥹🥹
Mnie to póki co omija zupełnie, acz jak czuję ssanie to idę coś zjeść, żeby się nie rozbujało. I miętowa herbata na zimno <3
 
Ja mdłości nie mam ale od wczoraj mnie brzuch boli dzisiaj chyba przesadziłam ze sprzątaniem bo całą sypialnie czyściłam za meblami , szorowałam ściany bo z kredek itp … i teraz mnie dość boli brzuch … a córka ost niegrzeczna daje popalić
 
A jak u Was z mdłościami? Ja od wczoraj przeżywam jakąś masakrę, wczoraj calutki dzień ból głowy + właśnie mdłości. Dzisiaj już troszkę lepiej bo tylko rano miałam, za to takie że myślałam że bez wymiotów się nie obejdzie. Na szczęście się obeszło i hak zjadłam śniadanie to przeszło całkiem 🤭🤭 Z jednej strony masakra, a z drugiej cieszę się że te objawy są bo we wszystkich nieudanych ciążach nie było ich w ogóle 🥹🥹
Mnie pomaga guma miętową, więc do kompletu kupiłam wczoraj tik taki miętowe, cukierki miętowe, gumy miętowe. 🙈 Najbardziej problematyczny jest smak słodki, słone wejdzie bez problemu 🙈😳 co ciekawe, słodkie na zimno też wchodzi, typu lód. 🙈 Zauważyłam, że mam problem ze daniami z większą ilością składników - pizza albo spaghetti, o którym marzyłam, jest dla mnie za ciężkie i problematyczne, ale posiłki 1/2 składnikowe (nie słodkie) bez problemu typu bułka z twarożkiem że szczypiorkiem, same ogórki czy dziś zrobiłam lemoniadę z kiwi i myślałam, że będzie ciężko, ale generalnie spoko poszło. 🙈😅
 
reklama
Ja mdłości nie mam ale od wczoraj mnie brzuch boli dzisiaj chyba przesadziłam ze sprzątaniem bo całą sypialnie czyściłam za meblami , szorowałam ściany bo z kredek itp … i teraz mnie dość boli brzuch … a córka ost niegrzeczna daje popalić
U mnie na pokładzie 4,4 latek i nie pełne 2 latka
 
Do góry