reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2019

Ps. zastanawiam się, czy dobrze zrozumiałam położną, że dziecko jest w położeniu główkowym (czyli łebkiem do wyjścia) ... czy to nie za szybko?
Akurat pewnie w trakcie badania byla w takim ulozeniu. Na pewno bedzie sie jeszcze obracac z milion razy. Moj synek na kazdym usg od polowkowego do rozwiazania byl ulozony glowka.
 
reklama
@KyRaA, w którym tygodniu jesteś? Moja mała w 19 tygodniu ważyła dokładnie 285 g. Położenie glowkowe jest możliwe, ale jeszcze sto razy zmieni pozycje :) ma dużo czasu i miejsca jeszcze.
Ja dzisiaj leżę cały dzień w łóżku, od kilku godzin boli mnie brzuch jak na okres, tylko nie tak mocno. Wzięłam nospe, ale bez zmian. Dotychczas brzuch mnie nigdy w ciąży nie bolał, więc się niepokoje. Nie wiem sama, jak nie przestanie to chyba pojadę na IP. Kurde nie wiem co się dzieje, wczoraj mega twardnial mi brzuch, a dIsiaj ten ból... Choć mała czuje jak się wierci
Oby wszystko było dobrze. Daj znać jak się czujesz
 
@KyRaA, w którym tygodniu jesteś? Moja mała w 19 tygodniu ważyła dokładnie 285 g. Położenie glowkowe jest możliwe, ale jeszcze sto razy zmieni pozycje :) ma dużo czasu i miejsca jeszcze.
Ja dzisiaj leżę cały dzień w łóżku, od kilku godzin boli mnie brzuch jak na okres, tylko nie tak mocno. Wzięłam nospe, ale bez zmian. Dotychczas brzuch mnie nigdy w ciąży nie bolał, więc się niepokoje. Nie wiem sama, jak nie przestanie to chyba pojadę na IP. Kurde nie wiem co się dzieje, wczoraj mega twardnial mi brzuch, a dIsiaj ten ból... Choć mała czuje jak się wierci
Faktycznie, niby tydzień 20 wg preglife, ale to 19+4 chyba wypadało ;) U nas dzisiaj też się łobuziara wierci :)
Podobno teraz już się może macica stawiać, że niby trenuje przed porodem. Daj znać, czy bóle przeszły :)
 
Hej. u nas tez maleństwo się wierci i juz czuć kopniaki na brzuchu:) także męzuś mial powitanie noworoczne od brzuszka:).. super tak czuć ze dziecko rosnie w sile;). My w sobote polowkowe.. juz nie moge sie doczekac;)
 
My polowkowe dzis i powiem Wam ze boje sie. Chcialabym zeby bylo wszystko dobrze i zebym w koncu mogla cieszyc sie tak naprawde tym stanem i Kluseczkiem, badz Kluseczka :-)

Dzis w pepco wyprzedaze... jutro zrobie tam nalot jak w koncu poznamy plec :-)
 
Ja też Kraków. Co do porodu to jeszcze nie wiem czy sn czy cc ze względu na wadę nerek. A jeśli chodzi o szpital to Ujastek

Gdzie będziesz rodzić i jaki lekarz Cie prowadzi? jestem tu nowa. Musze wybrać lekarza prowadzącego i dlatego prosze was o porade :)
Z polecenia wybrałabym dr. Sylwie Koryge- Wszolek , która jest teraz w Siemiradzkim i Żeromskim. Ja chciałbym rodzic w Ujastku. Pani Dr byla tam zastepca ordynatora jednak rozstała sie z tym szpitalem. I teraz nie wiem czy mam isc do niej czy szukac lekarza z Ujastku? moze ktoregos polecacie?

Pozdrawiam
Kaśka
 
My polowkowe dzis i powiem Wam ze boje sie. Chcialabym zeby bylo wszystko dobrze i zebym w koncu mogla cieszyc sie tak naprawde tym stanem i Kluseczkiem, badz Kluseczka :-)

Dzis w pepco wyprzedaze... jutro zrobie tam nalot jak w koncu poznamy plec :-)
hej! Daj znać jak połówkowe i jaka płeć:D
 
hej! Daj znać jak połówkowe i jaka płeć:D
Na 99% chlopczyk. Jak nic jajeczka i interesik bylo widac ale lekarz sie smial ze na 100% to sie dowiemy po porodzie :-)
Mamy malego Kluseczka bo az 593g szczescia. Aczkolwiek termin z usg przesunal sie prawie o 2 tyg wiec by sie zgadzalo wagowo :) a po za tym wszystko w porzadeczku. Zdrowy jak rybka :-)
 
Na 99% chlopczyk. Jak nic jajeczka i interesik bylo widac ale lekarz sie smial ze na 100% to sie dowiemy po porodzie :-)
Mamy malego Kluseczka bo az 593g szczescia. Aczkolwiek termin z usg przesunal sie prawie o 2 tyg wiec by sie zgadzalo wagowo :) a po za tym wszystko w porzadeczku. Zdrowy jak rybka :-)
Super:)! czyli poród teoretycznie wczesniej:)?? tak to wlasnie jest ze na 100% plec sie pozna po porodzie:)... my dopiero za dwa dni i zaczynam sie stresowac... bo wczoraj dzidzia nadwymiar spokojna byla a przedwczoraj caly dzien kopała
 
reklama
@AnnaDd88 ja tez mialam 2 dni przed badaniem jakas wzgledna cisze a tak to ładował ile wlezie rano i wieczorem. Wiec moze to Cie troszke uspokoi. Strach jest nam pisany przy tych waznych usg, ale jak pierwsze wypadlo dobrze to uszka do gory!:)
Teoretycznie wg om 3.05 a teraz wg usg 20.04, mam duuuza roznice :-)
 
Do góry