reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Witam :) też zastanawiam sie nad dostawnym łozeczkiem. wypatrzylam takie:)
 

Załączniki

  • lozeczko-dostawka-przystawka-opuszczany-bok-mini-90x40-biala.jpg
    lozeczko-dostawka-przystawka-opuszczany-bok-mini-90x40-biala.jpg
    46 KB · Wyświetleń: 76
reklama
Ja wczoraj weszłam na wagę to mam 1kg na plus. Ale to było wieczorem, więc się pocieszam.
Smile4u załóż coś luźniejszego, albo jakąś apaszke, żeby zwisała.. albo jakąś misterną fryzure zrób to uwagę odciągnie od brzucha :-D

Ja też mam dużo rzeczy i wiele nie będę musiała kupować. No chyba, że w poniedziałek okaże się że chłopak będzie to jakiś kocy niebieski i może ciuchów trochę chociaż dużo mam takich unisex.

AnnaDd88 nie znam się na tych dostawkach, ale czy takie do każdej wysokości łóżka będzie pasowało? Ja mam dość niskie, więc "na oko" to te łóżeczko byłoby wyżej.
 
Ja wczoraj weszłam na wagę to mam 1kg na plus. Ale to było wieczorem, więc się pocieszam.
Smile4u załóż coś luźniejszego, albo jakąś apaszke, żeby zwisała.. albo jakąś misterną fryzure zrób to uwagę odciągnie od brzucha :-D

Ja też mam dużo rzeczy i wiele nie będę musiała kupować. No chyba, że w poniedziałek okaże się że chłopak będzie to jakiś kocy niebieski i może ciuchów trochę chociaż dużo mam takich unisex.

AnnaDd88 nie znam się na tych dostawkach, ale czy takie do każdej wysokości łóżka będzie pasowało? Ja mam dość niskie, więc "na oko" to te łóżeczko byłoby wyżej.
jest regulacja na 3 poziomy :) nie wiem jakie masz wysokie łóżko :) tu podsyłam link
Link do: Łózeczko dostawka przystawka opuszczany bok MINI 90x40 biała - arusiowo.pl
 
Night tez uwielbiam pic wode i to duuuzo wody, ale w nocy staram sie ograniczac bo nie chce misie co 2 godziny chodzic siusiu.
A kotletu wczoraj robilam z kurczaczka nazywaja sie królewskie i przepadlismy z mezem bez reszty[emoji1]

Ja wstaję tak 2 razy w nocy na siusiu i to mi się włączyło już z 3 tyg.temu. I do tego budzę się bo mi się pić chce. A potem budzi mnie młody na siusiu i tak śpię jakbym co najmniej miała niemowlaka w domu.

Zastanawiam się jak tu przekonać męża do dostawki jak już mamy lozeczko drewniane po starszych... Może że bylo w promocji do wózka?☺
 
zastanawiałam sie jeszcze nad koszem mojżesza:) czy któraś z Was używała i poleca:)?? mieszkam w domu i mogłoby sie to też sprawdzić robiac coś na dole ( sypialnie mamy na górze)
 
reklama
Ja wstaję tak 2 razy w nocy na siusiu i to mi się włączyło już z 3 tyg.temu. I do tego budzę się bo mi się pić chce. A potem budzi mnie młody na siusiu i tak śpię jakbym co najmniej miała niemowlaka w domu.

Zastanawiam się jak tu przekonać męża do dostawki jak już mamy lozeczko drewniane po starszych... Może że bylo w promocji do wózka?☺
moze niech " ktoś " sprezentuje dostawke:p
 
Do góry