reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Ja w poprzedniej ciąży brałam te tabletki i teraz też biorę, szczerze powiem,że aż tak nie analizowałam składu, dużo osób mi go polecało, ginekolog też
 
reklama
To tak jak i ja :D ALE! Wiecie jaki mój mąż jest? Kupił mi prezent na urodziny. Przyszedł w dwóch paczkach. Pudełka całkiem sporawe. A on mi nie chce powiedzieć co to jest ;( buuuuuu ;)

Jeju! My też jesteśmy ciekawe.. przekaż mężowi proszę, żeby napisał tu na forum, a my Ci nic nie powiemy. Niech tylko Ciebie męczy..;)
 
Sechmet na zamkniętym nie jesteśmy mile Wogole [emoji23] oczywiście żartuje;) jesteśmy takie same ;)

Night&Day ooo nie ja plteraz przy nadzieji jestem z dnia na dzien coraz brzydsza. Ale dziecko będzie piękne więc jakieś pocieszenie jest [emoji3]

Ja wam powiem że to moja 3 ciąża Ale z dużą różnicą czasu bo od ostatniego porodu to 7 lat więc taki temat wyprawkowy jest dla mnie trochę jak u świeżynki. Plus mam taki ze moja się ma córeczkę rok i 9 msc więc ma wszystko i mi poprosru to przywiezie więc wózek łóżeczko stojak pod wanienka laktator wage i mnóstwo innych rzeczy nie muszę kupować. Zostają mi głównie ubranka, kosmetyków zbyt wielu nie kuouje bo nie używamy więc tu też wydatek będzie mały. Ubranka planuje kupić na wyprzedaży po świętach jak już będę po polowkowym i lekarz potwierdzi czy w brzuszku jwst chłopiec. Jeżeli okaże się jednak że dziewczynka to już wogole siostra mnie zasypia Ubrankami.
 
Franka to zalezy jak starsze dziecko z chodzeniem itp. Między Marika a Fabianem jest rok i 3 tyg roznicy. Marika zaczęła chodzić majac 10 miesiecy i już wtedy wózek był bee więc młody dostał wózek w spadku po siostrze a ona śmigala na nóżkach, jak gdzies z szliśmy z P dalej to mieliśmy dla niej spacerowke Ale była naprawdę rzadko użytkowana. Kolejna kwestia była u nas taka ze wózek jeden obok drugiego nie zmieściłby nam się w drzwiach do klatki, wózek musiałam wnosić na 3 piętro po schodach a te jeden za drufim wtedy nie bardzo mi się podobały.

Kyraa moj Fabian urodziny ma 11 grudnia ;)
 
reklama
Jesteście wariatki! :D Aż tak duże te pudła nie są [emoji14]

A co do witamin, to ja poczytałam sobie u Pana Tabletki i wybrałam te, które wg mnie były optymalne (cena do jakość i czy faktycznie wszystkie dodatkowe witaminy są potrzebne).
Link do: #2 Witaminy w ciąży - jak wybrać najlepsze? Ranking 25 popularnych suplementów diety. - Pan Tabletka
Wybrałam Pregna Plus :)
Też je kupiłam jakiś czas temu, bo faktycznie są malutkie do połknięcia oraz bardzo wyważony skład i ta same reakcja co po mama dha+ - mdli mnie jak tylko tabletka do żołądka dojdzie. I trzyma taki stan kilka godzin.
 
Do góry