reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Hej gaduły :D - w sumie ja też się czuje tak jak napisała Violett jak świeżynka :D- 7 lat różnicy między dziećmi i między zakupami- wyprawkami robi swoje :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wyprawki różnią się nie tylko przez doświadczenie w posiadaniu kolejnego dziecka ale dużo też chyba na to co konkretnie kupujemy ma to gdzie mieszkamy- mówię o tych większych zakupach :)- nie każdy wciśnie dostawka, kolyske czy kojec A niektórzy potrzebują więcej mając np. Dom- to popłynęłam z wymadrzaniem się :p. Aaaa zapomnialabym- byłam wczoraj na przedstawieniu w przedszkolu syna i parę osób mi powiedziała, że ściemniam z tą ciąża bo wyglądam jak zjadła większy obiad- i tak to się ma właśnie do opinii mojej teściowej, że jestem gruba ;)
 
Jak to pisala jedna z nas... Night masz kotletowy brzuch :p za duzo zjadlas na obiad [emoji6]

Ja dzis weszlam na wage i chyba sie popsula! Bo dieta a ja mam +1,5kg i soe zalamalam :(
 
Wyprawkę ciężko w punktach opisać, bo każdy z nas oprócz warunków mieszkalnych, ma też inne przyzwyczajenia etc. Np inaczej kombinuje się wszystko jak inne jest dziecko male które też wymaga dużej uwagi Plus może przez przypadek coś wykombinowac, inaczej jak się dużo podróżuje etc etc
 
Night tez uwielbiam pic wode i to duuuzo wody, ale w nocy staram sie ograniczac bo nie chce misie co 2 godziny chodzic siusiu.
A kotletu wczoraj robilam z kurczaczka nazywaja sie królewskie i przepadlismy z mezem bez reszty[emoji1]
 
Cześć dziewczyny. Też pije bardzo dużo wody przez całą noc. Ogólnie non stop coś pije w ciągu dnia też...
Staram się utrzymać wagę o następnej wizyty z położna tzn mam nadzieję że utrzymam.. a to dopiero 11 .
 
Ja wczoraj zjadłam dużą pizzę na obiad...dlatego dzisiaj, dla własnego dobra, nie wchodziłam na wagę :))) ale ogólnie mam +2kg także nie jest źle, jest o wiele lepiej niż w pierwszej ciąży :)
Kurde jutro idę do pracy... po 2 tygodniach wolnego nie wiem jak rano wstanę :))) no i mało osób wie o mojej ciąży, ale przez te 2tyg strasznie mi brzuch urósł i nie mam pojęcia co ubrać. Jeszcze przez tydzień chciałam żeby to nie było oficjalne... przynajmniej dopóki nie będę miała wyników.
No nic, pora zbierać się do jakiegoś sklepu, lodówka pusta :/
 
reklama
Jejku, ale forum ruszyło z kopyta. Dopiero teraz przeczytałam wszytskie stronki. Co do sytuacji z Karii to dokładnie cała pamiętam. No i powiem szczerze, ze też bardzo wtedy to przeżyłam. Któraś z dziewczyn napisala, ze dostała wiadomość od niej samej, ze serduszko przestało bić. Jak teraz przeczytałam, ze jest inaczej naprawdę się ucieszyłam. Bo pamiętam jakie Bidulka miala przejścia I jeszcze te problemu że zdrowiem. Co do wyprawki to ja mam wszytsko po moim 2latku. I w sumie nie wiem co dokupić. Oczywiście oprócz jakiś tam ubranek nowych malutkich slodziutkich hihi No i moze ten bujaczek lezaczek. Co do tych dostawnych łóżeczek to ja mam takie łóżeczko drewniane 2w1. co można zdjąć cały bok, obniżyć wysokość spania I dostawić do łóżka. Fakt jest ono trochę niżej Ale działa na tej samej zasadzie :)
 
Do góry