reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

A mnie jakoś to lionelo theo dostawne kusi zwłaszcza, że jest do 15 kg, więc czulabym sie bezpiecznie jak moje starsze dziecko jakos sie oprze mocniej czy coś
 
reklama
Tego mojego najstarszego to karmiłam na leżąco. I zasypiałam. Przez to nawet nie wiedziałam, czy zjadł czy zasnął. Budził się po 13razy w nocy. Nie byłam w stanie policzyć, więc rysowałam kreski na kartce:-D To była masakra. Myślę, że on bardziej mnie sobie wychował niż ja jego. Byłam wykończona. A z córką to nawet te dwie godziny jak spała kiedy mogłam spokojnie się wyłożyć jak chciałam i normalnie zasnąć to były wspaniałe :biggrin2: teraz też będę się starała odkładać dziecko.

Franka ja też czasem nie bylam pewna czy dziecko zjadło. Minus karmienia na śpiocha to ze jak sie zasnelo to potem pol nocy z golym cyckiem na wierzchu zmarznietym ☺
Albo synek atakowal meza jak nie mial koszulki ☺
Ja mam jeszcze pytania odnosnie tych lozeczek ale niestety musza zaczekac bo mam nieodparta ochote na sledzie i lece do sklepu :-D

Problemy ciężarnych ☺ hehe

Jestem po badaniu i wiecie co?
Chyba będzie dziewczynka
emoji7.png

Chociaż odwróciła się plecami i nic pokazać nie chciała, ale coś tam jakąś dziurke doktor dostrzegł. Nie mamy narazie kupować nic różowego, bo 100% nie dawał, ale już mówimy Ewunia, a nie Eddie.
emoji1.png

Śliczne imię ☺ bardzo mi się podobają takie klasyczne i krótkie
 
O nieeeee.... wyprzedaze [emoji38]
Ja juz bym najchetniej nakupowala wszystkiego, ale zauwazylam ze jak sie z czyms przespie to na drugi dzien mniej tego potrzebuje :p
 
Rosiczka to jak Ty obstawiasz rok to mi zostaje 9m-cy. Ja myślałam, że tak z pół roku może.. Muszę pogadać z mężem co robimy. Coś czuję, że w naszej "stajni" ostatecznie będzie podwójny, 2w1 i parasolka :(

Safija, ale się uśmiałam ze zmarznietego cycka i atakowania taty:laugh2:
 
Rosiczka to jak Ty obstawiasz rok to mi zostaje 9m-cy. Ja myślałam, że tak z pół roku może.. Muszę pogadać z mężem co robimy. Coś czuję, że w naszej "stajni" ostatecznie będzie podwójny, 2w1 i parasolka :(

Safija, ale się uśmiałam ze zmarznietego cycka i atakowania taty:laugh2:
Myśle że tak czy siak dzieciaki zime jeszcze w wózkach przejezdza, bo te wszystkie grube ubrania i inne to ciezko w tym chodzic maluszkowi :p Poza tym mysle ze altwiej ogarnac dwojke w jednym wozku niz jedno ktore idzie obok i sie przewraca, ucieka czy zbiera patyczki :p
 
DoklDokła to samo zdjecie profilowe ktore miala na tym forum ma na zamkniętym profilu na FB pani Alicja B.z Luton.dla reszty nie życzę ani jej ani nikomu niczego złego.Podczytywalam was od początku i wiem jak większość trzymała mocno kciuki aby było wszystko dobrze.Zreszta nadal jej kibicuje tylko nie wiem po cholerę ta ściema tutaj że poroniła i większość z was jak i ja sama jej współczułam.Zycze każdej z Was lekkiego porodu
 
reklama
Do góry