reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

@Franka84 u mnie będzie 17 miesięcy różnicy, Ja postawiłam na wózek podwójny. Po pierwsze Helenka ejszcze nie chodzi i nie wiem kiedy zacznie :p Po drugie lubię długie spacery zwłaszcza że to lato będzie.
Natomiast byliśmy w sklepie z samymi wózkami podwójnymi, i niestety wózek jeden za drugim odpadł bo jeździć nim się nie dało... no jakas masakra
 
reklama
Nigdy nie zapomnę zasypiania na synku w nocy w czasie karmienia...A zdarzało się to często karmiąc w fotelu....Ja już wolę karmić na śpiocha z piersią w dostawce ;)

Tego mojego najstarszego to karmiłam na leżąco. I zasypiałam. Przez to nawet nie wiedziałam, czy zjadł czy zasnął. Budził się po 13razy w nocy. Nie byłam w stanie policzyć, więc rysowałam kreski na kartce:-D To była masakra. Myślę, że on bardziej mnie sobie wychował niż ja jego. Byłam wykończona. A z córką to nawet te dwie godziny jak spała kiedy mogłam spokojnie się wyłożyć jak chciałam i normalnie zasnąć to były wspaniałe :biggrin2: teraz też będę się starała odkładać dziecko.
 
@Franka84 u mnie będzie 17 miesięcy różnicy, Ja postawiłam na wózek podwójny. Po pierwsze Helenka ejszcze nie chodzi i nie wiem kiedy zacznie :p Po drugie lubię długie spacery zwłaszcza że to lato będzie.
Natomiast byliśmy w sklepie z samymi wózkami podwójnymi, i niestety wózek jeden za drugim odpadł bo jeździć nim się nie dało... no jakas masakra

Masz rację.. latem w tej chuście jeszcze.. nigdy w sumie tego nie nosiłam, pleców też mi szkoda. Ale zastanawiam się na jak długo ten podwójny mi będzie potrzebny. Z drugiej strony jak razem będziemy z mężem to wolałabym żebyśmy po jednym dziecku pchali przed sobą. Daj koniecznie znać co wybierzesz :-) Widziałam gdzieś w Internecie takie dokładne siedzisko z boku z własnym kółkiem. Nie wiem czy to jakieś takie solidne czy badziew. Ale podobało mi się, że np. jakbym była w sklepie to można to fajnie złożyć. Bo podwójnym takim jeden obok drugiego to nie wszędzie się wjedzie :-/
 
Jestem po badaniu i wiecie co?
Chyba będzie dziewczynka [emoji7]
Chociaż odwróciła się plecami i nic pokazać nie chciała, ale coś tam jakąś dziurke doktor dostrzegł. Nie mamy narazie kupować nic różowego, bo 100% nie dawał, ale już mówimy Ewunia, a nie Eddie.[emoji1]

Gratulacje :-)
 
Jestem po badaniu i wiecie co?
Chyba będzie dziewczynka [emoji7]
Chociaż odwróciła się plecami i nic pokazać nie chciała, ale coś tam jakąś dziurke doktor dostrzegł. Nie mamy narazie kupować nic różowego, bo 100% nie dawał, ale już mówimy Ewunia, a nie Eddie.[emoji1]

Ale fajnie! Jest to chyba pierwsza dziewczynka tutaj jeśli się nie mylę
Widzę też że humor dopisuje, znaczy się wizyta udana!
 
Ags super ;-) ciesze sie ze wizyta udana, ja tez bym chciala cos wiedziec juz. Mam coraz wiekszego stresa ;-)
U mnie dzieciaczki spia razem niecaly miesiac, ciesze sie ze dobrze im sie spi w jednym pokoju. Bo balam sie ze jedno bedzie budzic drugie.
 
Ags gratulacje :) Franka Staś dopiero we wrzesniu zaczyna szkołę.A co do karmienia to ja się przy Staszku szybki poddalam...około 7 tygodnia- kiedy doszło do tego, że 5 godzin wisiał ciągiem na piersi A zasypiam na 15 i znowu...poddalam się...miał skaze białkową , kółko.. masakra..
 
@Franka84 ja obstawiam ze u mnie gdzieś z rok będzie używany podwójny wózek. Mój Tobiasz do 2,5 roku głównie wózkiem się przemieszczał
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry