reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

reklama
Tez chce prezent. Szkoda ze nic sobie nie kupilam [emoji14]

Rossiczka jak to pisalas przeciwienstwo grzecznego Tobiaszka musi trzymac fason wiec Helenka sie bardzo stara [emoji16]
 
Ja będę miała prezent. Czekam na ozdoby świąteczne które zamówiłam i mój facet zamówił mi 3 golfy bo podobno mi w nich dobrze. Jezcze z brzuchem mu mega się podoba .hyhy
Oby były jutro.
 
Ja będę miała prezent. Czekam na ozdoby świąteczne które zamówiłam i mój facet zamówił mi 3 golfy bo podobno mi w nich dobrze. Jezcze z brzuchem mu mega się podoba .hyhy
Oby były jutro.

To masz dobrego faceta:-) A co zamawiałaś z zdób? Ja każdego roku staram się dokupić jakieś ciekawe szklane bombki. W tym roku też muszę coś nabyć.Tylko zastanawiam czy wogole choinkę stroić w tym roku przy małej. Musiałabym takie barierki z policji wypożyczyć, żeby ochronić choinkę przed potworkiem:-D Naprawdę nie wiem. Mamy zawsze żywą, kolorową.. z tymi moimi bombkami. ;) Jakieś plastikowe bombki wieszać czy papierowe to jakoś tak bez klimatu o_O
Dziewczyny z maluchami.. Jak sobie radziecie?
 
reklama
To masz dobrego faceta:-) A co zamawiałaś z zdób? Ja każdego roku staram się dokupić jakieś ciekawe szklane bombki. W tym roku też muszę coś nabyć.Tylko zastanawiam czy wogole choinkę stroić w tym roku przy małej. Musiałabym takie barierki z policji wypożyczyć, żeby ochronić choinkę przed potworkiem:-D Naprawdę nie wiem. Mamy zawsze żywą, kolorową.. z tymi moimi bombkami. ;) Jakieś plastikowe bombki wieszać czy papierowe to jakoś tak bez klimatu o_O
Dziewczyny z maluchami.. Jak sobie radziecie?
Moja siostra postawila choinke poza zasiegiem swoich Bąbli:-) ale oczywiscie pozniej z plastikowymi babkami i jak juz byly troszke wieksze to uwielbialy je przewieszac. Barierki Cie nie ochronia :p lepiej szklane zachowaj na pozniej:-)
 
Do góry