reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

@Sechmet jest w Tobie iskierka rozsadku:-) u mnie nie ma a ze nie ufam sama sobie wiec bez wiedzy meza nic nie zrobie na jego koncie, chociaz pewnie bym nawet nie potrafila sie odwazyc. Sama mam swoje i tutaj czasami ciezko od 10 do 10tego :p a juz zupelnie sie boje jak bedziemy kupowac dla maluszka. Dobrze ze moj rozsadek to tez moj maz :-) bo tak to az mnie sciska przyslowiowa kieszen

Bardzo, bardzo mała iskierka. Ja zaszaleć potrafię..
 
reklama
@Night&Day mój syn koniecznie chciał mięc pokój z Helenka. Wiec dostali większy, my będziemy w sypialni z maluszkiem. Ale mam nadzieję ze za rok przeprowadzimy sie do domu. Tam niech juz sie dzelą pokojami jak chcą :p
 
Oczywiście że przed sercem było o krwawieniu. Ja niestety mam doskonałą

Jesteś jesteś :)
Mam nadzieję że tym razem lista powstała bez literówek i innych przygód :p
Dziękuję ☺
Night&Day jak z keiszeniami to chyba lionelo.
Powiem Wam , że to moja trzecia wyprawka, ale chyba dopiero przy 5 kupiłabym to co najlepsze i najbardziej przydatne :p

☺ ja też myślę ze coraz lepiej mi idzie z tymi wyprawkami. Jak w przyslowiu ze pierwszy dom budujesz dla wroga, drugi dla przyjaciela, a trzeci dla siebie.

Dzidzia mi sie tak rozszalala po 2 śniadaniu w brzuchu ze siedze przy biurku i mam glupkowatego banana na buzi ☺
 
A my mamy w sypialni tradycyjne łóżeczko. Na czas nocnych karmień wcisnęłam też fotel. Młoda dość dobrze spała, a najadała się w 15minut, więc dawałam radę ją nakarmić i odłożyć. Jakbym ją na leżąco karmiła to na bank bym zasnęła. Na parterze, gdzie mamy kuchnię, salon i spędzamy dzień miałam taki wiklinowy kosz i tam wygodnie spała w ciągu dnia i mogłam ją mieć na oku. Odkąd zaczęła siadać to drzemki w ciągu dnia miała w sypialni. Teraz trochę przejęła nasze niestety nasze łóżko. Zastanawiam się czy kupić jej już jakieś normalne łóżko, ale z jakąś barierką/blokadą żeby nie spadła a dla malucha zostawić obecne łóżeczko, czy kupić drugie łóżeczko bo ona jeszcze taka nie za duża będzie jak się małe urodzi..

Wózek spędza mi też sen z powiek. Nie wiem czy podwójny, czy malucha w chuście nosić na nieco dłuższe spacery. Na krótsze małe w gondoli a młoda na nogach. Czy kupić tylko dostawkę do obecnego wózka. Naprawdę nie wiem. Różnicy będzie między nimi 20 m-cy.

No i po trzecie nowe auto. Tak żeby było wygodnie dla rodziny 2+3 z dwoma fotelikami :-/
 
Mi się bardzo spodobała już jakiś czas temu ta dostawka z Kinderkraft. Też myślę o jej zakupie, bo w sypialni mam mega mega mało miejsca a i tak jak to wstawię to będę wchodzić do łóżka od nóg... Muszę to przemyśleć, bo nie zbyt mi się widzi maluch w innym pokoju niż ja
 
@Night&Day mój syn koniecznie chciał mięc pokój z Helenka. Wiec dostali większy, my będziemy w sypialni z maluszkiem. Ale mam nadzieję ze za rok przeprowadzimy sie do domu. Tam niech juz sie dzelą pokojami jak chcą :p
Między dzidzia A Stasiem jest 7 lat różnicy więc postaram się zrobić tak żeby mieli oddzielne pokoje - o rodzeństwie marzył zawsze...ciągle o nim mówił.. Ale pokoju nie chce wspólnego :p
 
Nigdy nie zapomnę zasypiania na synku w nocy w czasie karmienia...A zdarzało się to często karmiąc w fotelu....Ja już wolę karmić na śpiocha z piersią w dostawce ;)
 
Między dzidzia A Stasiem jest 7 lat różnicy więc postaram się zrobić tak żeby mieli oddzielne pokoje - o rodzeństwie marzył zawsze...ciągle o nim mówił.. Ale pokoju nie chce wspólnego :p
u nas jest miedzy Tobiaszem a Helenką 2,5 roku, a miedzy Tobiaszem a maleństwem będzie 4, a Helenką a Maleństwem 17 miesięcy.
Chciał pokój z siostrą to ma, wszyscy szczęśliwi :p
 
reklama
Jestem po badaniu i wiecie co?
Chyba będzie dziewczynka [emoji7]
Chociaż odwróciła się plecami i nic pokazać nie chciała, ale coś tam jakąś dziurke doktor dostrzegł. Nie mamy narazie kupować nic różowego, bo 100% nie dawał, ale już mówimy Ewunia, a nie Eddie.[emoji1]
 
Do góry