reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Jeju jeszcze tak nie mialam ze jakbym nie zjadla tego sledzia to bym chyba kogos zabila. Wazne ze juz w brzuszku plywa :-)

Widzialam wlasnie to lozeczko marki chicco ale cena mnie zamrozila. A widzialyscie moze lozeczka marki kinderkraft? Mozecie cos o nich powiedziec? Do takiego lozeczka materacyk kupuje sie osobno?

Mamy strasznie niska sofe i sie zastanawiam czy te nozki z dostawki wchodza pod lozko czy sa po prostu dostawne?
Zdjęcie kinderkraft wkleiła mag_dzik 2 strony temu- ale pewnie przez te śledzie nie zauważyłaś :p :D .Ja będę takie miala od koleżanki, ktora bardzo je chwali :).Nie potrzeba co kupować materacyka ani ochraniacza. Fajne jest też to o, którym napisała Rossiczka.
 
reklama
U nas wszystko będzie kupowane od zera. Nie mam nikogo w rodzinie blisko tu, żeby coś zebrać...
I tak mam szczęście bo mój facet jest bardzo rozsądny i nie pozwoli mi trwonic kasy na lewo i prawo hehe chociaż ja mam do tego tendencję.
Nie mogę się doczekać stycznia bo wtedy zaczynam szykować pokoik dziecięcy.
Jestem taka zielona we wszystkim, jeśli chodzi o matki itp.
Ale pocieszam się że jakoś tam będzie, będę czytać Wasze rady .
Nasze rady ale i twoja intuicja :)- to ma być twój...wasz wymarzony pokoik...:)
 
Night [emoji23][emoji23] no to wszyatko ich wina. Faktycznie nic nie widzialam. Tak mnie wzielo ze hej


Sechmet nie jestes w tym sama, po to tu wszystkie myszkujemy zeby sobie pomagac:-) mam podobnie do Ciebie .. rozsadnego meza i mniej rozsadna mnie :-) dlatego nasze oszednosci sa na koncie meza [emoji14]
 
Nasze rady ale i twoja intuicja :)- to ma być twój...wasz wymarzony pokoik...:)

O tak tak oczywiście. Już wiem w głowie czego chce hehe mam plan od jakiego czasu już.
Wiem że dużo mam kupuje nie potrzebne rzeczy więc fajnie mieć kogo popytać..
Nie znam aż tak wiele osób tu u siebie.
Wyrowadzilam się z Londynu do mniejszego miasta w Lipcu...

Night [emoji23][emoji23] no to wszyatko ich wina. Faktycznie nic nie widzialam. Tak mnie wzielo ze hej


Sechmet nie jestes w tym sama, po to tu wszystkie myszkujemy zeby sobie pomagac:-) mam podobnie do Ciebie .. rozsadnego meza i mniej rozsadna mnie :-) dlatego nasze oszednosci sa na koncie meza [emoji14]

My mamy wspólne konto oszczędnościowe i żadne z nas z niego nie korzysta bez drugiej osoby.
Ale mam też właśnie konto z którego potrafię wydawać bez pomyślenia .
Jestem wdzięczna bo będziemy te większe zakupy razem robić.. Więc będzie gasił mój zapał.
 
@Sechmet jest w Tobie iskierka rozsadku:-) u mnie nie ma a ze nie ufam sama sobie wiec bez wiedzy meza nic nie zrobie na jego koncie, chociaz pewnie bym nawet nie potrafila sie odwazyc. Sama mam swoje i tutaj czasami ciezko od 10 do 10tego :p a juz zupelnie sie boje jak bedziemy kupowac dla maluszka. Dobrze ze moj rozsadek to tez moj maz :-) bo tak to az mnie sciska przyslowiowa kieszen
 
@roki_1991 nie bylo slowa po krwawieniu od Kari juz zadnego na otwartym forum. Zadnego wiec inni mieli prawo pomyslec iz poronila. Nie bede nikogo bronic ani na nikogo gadac. Aczkolwiek slepo wierzenie w osoby z internetu i ich prawdomownosc jest rownie slabe jak cala ta akcja teraz. Faktycznie kazdy ma swoje zdanie i przy nim pozostanmy a temat zakonczmy bo sensu nie ma:-)

@Sechmet i tak do nas dolaczysz [emoji14] i z otwartymi rekami przywitamy sie i tam :-) i poznamy Ciebie od a do z a Ty nas :-)

Ja tam sie ciesze i czekam na Was wszystkie :-)

To przepraszam, myślałam że tu też pisała. Ale teraz to i tak nie ma żadnego znaczenia ;)

Hahahaha...
O ile jesteście tak miłe jak tutaj to będzie dobrze.

Powinniśmy już skończyć tą dyskusję bo to do niczego nie prowadzi.
Ktoś widać nie życzy Kobiecie dobrze. Współczuję jej mega.


Zastanawiam się ile nas jest w ogóle obecnie na Maj wszystkich?

Był gdzieś kiedyś temat na którym były wypisane terminy porodów, ale na bank nie aktualne to będzie :p

chicco mi się podoba, ale nie podoba mi się cena :p
Natomiast dla Heleny kupiłam z lionelo łóżeczko turystyczne, wyszło mi chyba za 151 zlotych z kurierem. A produkt prosty ale bardzo porządny. Więc kusi mnie własnie dostawne tej firmy.
Mi się z tej firmy mega podoba fotelik do auta, ale chcę mieć taki żeby móc wpiac do stelaża wózka więc chyba odpada jednak...

U nas wszystko będzie kupowane od zera. Nie mam nikogo w rodzinie blisko tu, żeby coś zebrać...
I tak mam szczęście bo mój facet jest bardzo rozsądny i nie pozwoli mi trwonic kasy na lewo i prawo hehe chociaż ja mam do tego tendencję.
Nie mogę się doczekać stycznia bo wtedy zaczynam szykować pokoik dziecięcy.
Jestem taka zielona we wszystkim, jeśli chodzi o matki itp.
Ale pocieszam się że jakoś tam będzie, będę czytać Wasze rady .

Nie przejmuj się, więcej nas zielonych :D też liczę na to że któraś dobra dusza podrzuci gdzieś listę z wyprawka, zmodyfikowana w oparciu o to co się przydało a co zbędne :p
 
reklama
Gooskaw tak uno, nozki mozesz zmniejszyc choc ja wsuwalam pod lozko. Ja w zeszlym roku kupilam za 299zl u sprzedawcy Braviss na allegro.
A teraz widze ze 100zl drozej.
 
Do góry