reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Night&Day jak z keiszeniami to chyba lionelo.
Powiem Wam , że to moja trzecia wyprawka, ale chyba dopiero przy 5 kupiłabym to co najlepsze i najbardziej przydatne :p
Napisała że kinderkraft A na fotce widzę kieszonki :/ - kiedy dowiedziałam się że jestem w ciąży to pkulam sobie w brodę że się wszystkiego poznałam.. Ale znając siebie wiem, że i tak połowę...przynajmniej :p rzeczy bym wymieniała :). A u Ciebie jakie jest na tapecie?
 
reklama
chicco mi się podoba, ale nie podoba mi się cena :p
Natomiast dla Heleny kupiłam z lionelo łóżeczko turystyczne, wyszło mi chyba za 151 zlotych z kurierem. A produkt prosty ale bardzo porządny. Więc kusi mnie własnie dostawne tej firmy.
 
chicco mi się podoba, ale nie podoba mi się cena :p
Natomiast dla Heleny kupiłam z lionelo łóżeczko turystyczne, wyszło mi chyba za 151 zlotych z kurierem. A produkt prosty ale bardzo porządny. Więc kusi mnie własnie dostawne tej firmy.
Mnie w chicco też nie podoba się cena ;) pewnie inaczej bym mówiła przy pierwszym dziecku bo wtedy mi odbiło ale teraz jestem mądrzejsza...troszkę...;)
 
Chociaż ja po dwójce dzieci trochę tego wszystkiego mam, więc u mnie z większych wydatków to podwójny wózek, łóżeczko dostawne, komoda no i jakas pościel, otulacz, kocyk i prześcieradło do gondoli :p

Wiadomo trochę nowych ciuszków. Butelki ale to to takie bzdety
 
Chociaż ja po dwójce dzieci trochę tego wszystkiego mam, więc u mnie z większych wydatków to podwójny wózek, łóżeczko dostawne, komoda no i jakas pościel, otulacz, kocyk i prześcieradło do gondoli :p

Wiadomo trochę nowych ciuszków. Butelki ale to to takie bzdety
Ja narazie zbieram ciuszki po koleżankach :p a potem zrobię selekcję i zacznę kupować na wyprzedażach. Wózek wiem że chce używany , komoda oddam swoja bo mam dwie :), wanienka, kosmetyki itd, dostawka no i wszystko potem na bieżąco...myślę też o tym jak zrobić kącik dzidzi w sypialni...Koło komódki..chciałabym jakos ozdobić ścianę i zrobić coś dzidziusiowego :) .A twoje dzieci mają osobne pokoje?
 
Jeju jeszcze tak nie mialam ze jakbym nie zjadla tego sledzia to bym chyba kogos zabila. Wazne ze juz w brzuszku plywa :-)

Widzialam wlasnie to lozeczko marki chicco ale cena mnie zamrozila. A widzialyscie moze lozeczka marki kinderkraft? Mozecie cos o nich powiedziec? Do takiego lozeczka materacyk kupuje sie osobno?

Mamy strasznie niska sofe i sie zastanawiam czy te nozki z dostawki wchodza pod lozko czy sa po prostu dostawne?
 
reklama
U nas wszystko będzie kupowane od zera. Nie mam nikogo w rodzinie blisko tu, żeby coś zebrać...
I tak mam szczęście bo mój facet jest bardzo rozsądny i nie pozwoli mi trwonic kasy na lewo i prawo hehe chociaż ja mam do tego tendencję.
Nie mogę się doczekać stycznia bo wtedy zaczynam szykować pokoik dziecięcy.
Jestem taka zielona we wszystkim, jeśli chodzi o matki itp.
Ale pocieszam się że jakoś tam będzie, będę czytać Wasze rady .
 
Do góry