reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Ja zastanawiam sie nad dostawka. Po prostu nie zmiescimy sie w łóżku bo nasz 2.5 latek codziennie kolo 3godz. ląduje między nami.Chcialabym kp a wtedy najwygodniej na śpiocha.

Rossiczka mam cichą nadzieję, że jestem na tajemniczej liście bo teraz to już w ogóle dziwnie siè czuję ze piszemy tu wszystkie a jedne wiedzą więcej a ja nawet w temacie ktorym naprawdę się przejęłam nie wiem nic☺
 
reklama
Nie wiem czy dobrze mi się wydaje, ale z tego co kojarzę materialowe można ustawić na wysokość łóżka naszego i na sztywno zamontować do ramy naszego łóżka, nie wiem czy z drewnianym.jest podobnie.

Materialowe ma też bok odpinany, ale w razie co może stać odzdzielnie czy jak dziecko się turla można na noc zamykać, nie wiem jak z drewnianym.
Drewniane też ma ściągany bok i regulacje wysokosci- ja miałam jeszcze z funkcją kolyski- ale jak już napisałam materiałowe wydaje mi się większe A mój starszy synek urodził się duży więc wolę się zabezpieczyć ;). Koleżanka ma podobne do tego ktore wkleila mag_dzik tylko z kieszeniami i też funkcją kolyski- ciągle czekam aż odpisze...
 
@Night&Day moja to sens .
Rozumiem że to tylko preferencje w zasadzie w takim wypadku.
Popatrze po sklepach zobaczymy.
Wydaje mi się że widziałam te drewniane też właśnie z dostawiany bokiem.

Ja kupuje drugie łóżko też bo chce by dziecko spało w swoim pokoju w ciągu dnia, o ile to możliwe. A jeśli nie - to żeby miało kółka i bym mogła je na dół wstawić bo mam dom pietrowy.
 
@Rossiczka takie jak to na foto ale z kieszonka i jednak bez funkcji kolyski- koleżanka mówi że słabo bujało i olala :) Aaaa i według niej stabilne z szeroko rozstawionymi nogami.
 
Fajnie będziecie mieć z tymi dostawkami. U mnie nie ma takiej opcji, moja sypialnia ledwo zmiesciłaby takie dostawne łóżeczko, a ja musiałabym wychodzić z łóżka z dzieckiem "w nogach".

Za to maleństwo będzie miało swój pokój, do którego wprowadzę się ja [emoji4]
Będzie sofa rozkładana i myślę, że z młodym zagospodarujemy sobie przestrzeń [emoji846]
 
Ja zastanawiam sie nad dostawka. Po prostu nie zmiescimy sie w łóżku bo nasz 2.5 latek codziennie kolo 3godz. ląduje między nami.Chcialabym kp a wtedy najwygodniej na śpiocha.

Rossiczka mam cichą nadzieję, że jestem na tajemniczej liście bo teraz to już w ogóle dziwnie siè czuję ze piszemy tu wszystkie a jedne wiedzą więcej a ja nawet w temacie ktorym naprawdę się przejęłam nie wiem nic☺
Jesteś jesteś :)
Mam nadzieję że tym razem lista powstała bez literówek i innych przygód :p
 
Fajnie będziecie mieć z tymi dostawkami. U mnie nie ma takiej opcji, moja sypialnia ledwo zmiesciłaby takie dostawne łóżeczko, a ja musiałabym wychodzić z łóżka z dzieckiem "w nogach".

Za to maleństwo będzie miało swój pokój, do którego wprowadzę się ja [emoji4]
Będzie sofa rozkładana i myślę, że z młodym zagospodarujemy sobie przestrzeń [emoji846]
Mój starszy synek też ma swój pokój i kiedy się urodził też miał dwa lozeczka- w nocy spał w sypialni- w dziem u siebie.Teraz dzidzia wprowadza się do nas na trochę.. A pewnie po 2, 3latach my wprowadzimy się do Stasia A że sypialni- sporej- zrobimy 2 pokoje.
 
Odnosnie lozeczka to ta opcja byla dla mnie najlepsza w tamtym czasie.
Gooskaw nie bedzie Ci potrzebne drewniane lozeczko, przynajmniej na poczatku. Takie dostawne sprawdza sie swietnie jako dostawka ze sciagnietym bokiem, dostawionym i obnizonym do lozka/sofy/naroznika. Czy tez podniesiona wersja jako lozeczko zaslonieta z obydwu stron. Jest fajne bo lekkie i mozna je przesunac w inne miejsce lub przeniesc.
Balam sie czy bedzie stabilne, bo moj synek czesto zagladal do siostry. Zdalo egzamin mam nadzieje ze i tym razem da rade.
 
reklama
Night&Day jak z keiszeniami to chyba lionelo.
Powiem Wam , że to moja trzecia wyprawka, ale chyba dopiero przy 5 kupiłabym to co najlepsze i najbardziej przydatne :p
 
Do góry