reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

reklama
Współczuję dziewczyny bo wam też pewnie nie jest fajnie być w tym w jakimś stopniu...nie dajmy się jednak zwariować kolejnym plotkom czy nie plotka...dziewczyny z zamkniętego znają dokładnie cała sytuację i na pewno wiedzą najlepiej jak było i jest...
 
@Sechmet ale jesteś na liście która kilka dni temu została wysłana do dodania ;-)

Poza tym my nie gryziemy na zamkniętej ;-)

@roki_1991 nie bylo slowa po krwawieniu od Kari juz zadnego na otwartym forum. Zadnego wiec inni mieli prawo pomyslec iz poronila. Nie bede nikogo bronic ani na nikogo gadac. Aczkolwiek slepo wierzenie w osoby z internetu i ich prawdomownosc jest rownie slabe jak cala ta akcja teraz. Faktycznie kazdy ma swoje zdanie i przy nim pozostanmy a temat zakonczmy bo sensu nie ma:-)

@Sechmet i tak do nas dolaczysz [emoji14] i z otwartymi rekami przywitamy sie i tam :-) i poznamy Ciebie od a do z a Ty nas :-)

Ja tam sie ciesze i czekam na Was wszystkie :-)

Hahahaha...
O ile jesteście tak miłe jak tutaj to będzie dobrze.

Powinniśmy już skończyć tą dyskusję bo to do niczego nie prowadzi.
Ktoś widać nie życzy Kobiecie dobrze. Współczuję jej mega.


Zastanawiam się ile nas jest w ogóle obecnie na Maj wszystkich?
 
Internety to internety. Tutaj mozemy byc nawet sw. Mikolajem :-) ja bym byla bogata znudzona diwą jakbym mogla :p

Dziewczyny czekamy tylko na akceptację przez admina i widzimy sie na nastepnym levelu :-D
 
Czarna lista majowek[emoji41] [emoji14]
Trzeba pytac Rossiczki lub Just:-)

Night to Ty piekna ja znudzona, do pieknej mi daleko heheheh
 
Dobra, pytanko mam cz któraś mama miala łóżeczko dostawne? Warto? Mam ja mloda spu ze mną....ma cechy hnb...wiec kupiwanie kolejnego łóżeczka narazie odpada...wiec pomyślałam ze może dostawne?
Ktos cos?
 
Ja tutaj z Wami.byłam na tym wątku więc te które się udzielały sa na liście do dodania. Tak jak była umowa ;-)

To ja będę tematycznie, świętym Mikołajem ;-)
 
Dobra, pytanko mam cz któraś mama miala łóżeczko dostawne? Warto? Mam ja mloda spu ze mną....ma cechy hnb...wiec kupiwanie kolejnego łóżeczka narazie odpada...wiec pomyślałam ze może dostawne?
Ktos cos?

Ja kupuje dostawiane drewniane na pewno :) bo tylko takie wejdzie do sypialni (normalne też chyba do pokoiku). Więc chętnie poczytam opinie.
 
reklama
Czarna lista majowek[emoji41] [emoji14]
Trzeba pytac Rossiczki lub Just:-)

Night to Ty piekna ja znudzona, do pieknej mi daleko heheheh
Piękno to pojęcie względne...to raz a dwa teraz przy nadziei wszystkie jesteśmy przepiękne!!!!!!!- słuchaj starszej koleżanki!!! :) Milania- ja miałem i teraz też będziemy kupować.Dla mnie rzecz swietna- nie trzeba wstawać w nocy co chwilę jeśli jest się przewrazliwiona matka jak ja ;)- A po drugie ułatwiło mi to obsługę dziecka po c c- synek spał do około 6 miesięcy. Rossiczka to ho ho :D
 
Do góry