reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Night&Day Powodzenia na wizycie :)

Juustiik2607 Gratuluję chłopczyka :) Marcel też mi się podobał strasznie i Maurycy, ale M się definitywnie nie zgodził.Wiec trzymam kciuki, żeby udało się przeforsować :D

Ja z poznaniem płci jeszcze muszę czekać do badań połówkowych 19.12, czekanie jest najgorsze. Pewnie będę jedną z ostatnich co poznać płeć :(

Co do teściowej, to ja na szczęście mam teściówkę do rany przyłóż. Super się dogadujemy i jest mega nowoczesna i wyluzowana. Zawsze jak do nich jedziemy to wracamy z masą pierogów, słodkości i innych domowych przerobów i razem często w kuchni działamy, i na zakupy przed chłopami uciekamy :) A przed urodzeniem bejbika chce do nas przyjechać, wszystko posprzątać, bo cały czas mówi, że nie powinnam nic robić i się przemęczać :)
Ale z przeszłości wiem, że bywają takie egzemplarze z którymi wojny to codzienność. Skrzeczące i upierdliwe istoty, których nikt nie prosi o radę.

Cały weekend ryłam internety i udało mi się trafić na wózek marzenie. Mutsy Igo (i2). Nie wiedziałam, że w wózku można się aż tak zakochać :D

Black Friday też odpuściłam, nie byłabym w stanie chodzić po galeriach, bo jeszcze przed ciążą potrafiło mi się zrobić słabo od tego gwaru i świateł w galeriach. Zamówiłam za to online super kurtkę w C&A, gdzie po dwóch dniach okazało się, że rozmiar został wyprzedany i mi jej nie wyślą... Więc tak czy siak dzisiaj muszę iść do H&M, a na C&A obrażam się definitywnie :p
Ja lubię bardzo C&A ale niestety tu nie ma..
I się nie martw ja poznam płeć swojego dopiero w Wigilię także będę ostatnia!
 
reklama
@Night&Day powodzenia na wizycie !

@Juustiik2607 gratuluję dobrego przeczucia i koniecznie pokaż jak już zakupisz jakiś ciuszek :)))

@mag_dzik nie chce... w domu się nudzę, tracę czas na pierdoły typu TV, leżę i tyje :p prace mam fajna i mam zgrany zespół wiec chce jeszcze popracować... jak się uda to do stycznia :)

@Lilianne91 pamiętaj, że 100% pewności co do płci to ma się dopiero po porodzie :))) wielu lekarzy potwierdza płeć dopiero na badaniach połówkowych! Także się nie martw, szybko zleci :)
 
Smile4u wiesz troche sie nie dziwie ;-) zawsze czlowiek inaczej funkcjonuje, jest po co sie ubrac czy pomalowac:-) sama bym wrocila zeby miec kontakt z ludzmi, tyle ze taka praca ze w ciazy mnie nie chca:/ a roczne dziecko wysylac do zlobka tez bez sensu...
Smile4u a jak sie czujesz?
 
Justik witamy w niebieskiej drużynie ☺

Night&Day powodzenia!

Dziewczyny do kiedy najdłużej planujecie pracować?

Ja już sie wykurowalam i tylko troche kataru zostalo i gardlo.
Strasznie mam ochotę kupować jakies ciuszki ale hamuję się ☺
 
Wróciłam :) - wszystko dobrze. Płeć niepotwierdzona , bo bandyta nie dał się pooglądać między nogami :). Tak więc pewność będę miała 17- tego na kolejnej wizycie lub 18- tego na drugich prenatalnych. Najważniejsze, że wszystko Oki bo się denerwowalam jak to ja ;) I jeszcze takie durne sny mnie dopadały..
 
Ja miałam w planach kupić koszulkę Realu jakby był chłopiec by powiedzieć mojemu facetowi ale on ze mną będzie na wizycie więc nic z tego że.
Powiem Ci, że teraz jak wiem, że będzie chłopak mam w planie kupić dwie koszulki ukochanej drużyny męża, dużą i małą [emoji16]
To jest myśl! Haha
Wybaczcie dziewczyny, ale mam tak dobry dzień, że miło mi dzielić się z Wami radością. Mam nadzieję, że Wam to nie przeszkadza [emoji4]
 
Powiem Ci, że teraz jak wiem, że będzie chłopak mam w planie kupić dwie koszulki ukochanej drużyny męża, dużą i małą [emoji16]
To jest myśl! Haha
Wybaczcie dziewczyny, ale mam tak dobry dzień, że miło mi dzielić się z Wami radością. Mam nadzieję, że Wam to nie przeszkadza [emoji4]
Super widzieć uśmiechnięte buzie :)
 
reklama
Ags8620 super pomysł, zbieram się i lecę do galerii, może znajdę jakieś malusie koreczki dla przyszłego piłkarza [emoji1]
Pokaże Wam skąd ten pomysł na małe buciki niechodki. Taki prezent dałam niespodziewanie mojemu mężowi, gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Nie znamy nadal płci, więc jest coś niebieskiego i różowego. To dla nas bardzo trudna ciąża. Nadzieja bezustannie wiąże się ze strachem. Nasz mały cud rośnie we mnie. Stąd taki napis na torebce prezentowej..
20181126_130439.jpeg
 

Załączniki

  • 20181126_130439.jpeg
    20181126_130439.jpeg
    48,6 KB · Wyświetleń: 298
Do góry