reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

@Juustiik2607
Gratuluję udanej wizyty i synusia !
Jeśli chodzi o sen to ja mogę spać i spać i spać..
Zasypiam o 7-8 wieczorem wstaje o 6 rano.
Oczywiście budzę się do toalety jakies 20 razy w nocy ale śpię super.
 
reklama
Ja mam tesciowa aniola! Doslownie, w nic sie nie miesza, nie komentujeme. Pomoze jak trzeba, ugotuje. Sebkiem sie nie raz swietnie zajela. Tylko taka szara myszka troche. Grzeczna i uprzejma. Az sie dziwie ze mozna byc takim spokojnym ;-)
Night&Day udanej wizyty :-)
Smile4u wracasz do pracy? Nie chcesz juz zostac na l4?
Juustiik gratulacje :-) masz juz plan na imie dla chlopca?
 
Hej :) - ja mam niewypażony pysk jak cholera więc nigdy nie zostawiam tego w ciszy ale to chodzi o jej..ich tupet i bezczelność...ja bym nigdy niecwpadla na to, żeby komuś walnąć hasłami tego pokroju...Ale już koniec z czarownicami ;) - idę się ogarnąć, bo za 2 godziny mam wizytę u ginekologa :)

Trzymam kciuki za wizytę i daj znać po :)

Hej dziewczyny [emoji4] Jestem po wizycie, wszystko jest w porządku. Poznałam płeć - będzie chłopak [emoji7][emoji7][emoji7]
Dostałam receptę na żelazo, już wiem że będę musiała dbać o dietę, aby uniknąć zaparć.

Planuję kupić jakąś chłopięcą rzecz aby zrobić niespodziankę mężowi [emoji16]
Cieszę się, czułam ze to będzie synuś [emoji4]

Wprowadziłyscie trochę magii Świąt, super...miło mi się Was czytało do poduszki wczoraj [emoji6] Mam problemy z zaśnięciem...wiercę się do 24-1. Też tak macie?

Ja mam poprawne relacje z teściami i rodzicami. Nasi rodzice są już "wiekowi", oboje mamy dużo starsze rodzeństwo. Mają do nas trochę inne podejście, a my do nich. Zdarzają się jakieś "uszczypliwości" szczególnie ze strony mojego teścia, bo On to trochę specyficzny człowiek jest, na początku mało się odzywałam, ale od kilku lat mówię co myślę i nie patrzę czy go urażę. Na jednych i drugich zawsze możemy liczyć, oni na nas również. A jak zdarza się gęsta atmosfera to robimy sobie od nich przerwę, zero odwiedzin i telefonów i wszystko wraca do normy [emoji4]

Super! Gratuluję chłopaka :) fajny pomysł na powiedzenie mężowi ;)

Co do teściów, to czytając tego co piszecie to jestem w szoku że można być takim wrednym człowiekiem dla kogokolwiek a już szczególnie do wybranków swoich dzieci!! Masakra....
Ja ze swoimi teściami akurat mieszkam. Mamy poddasze urządzone, wszystko osobno, łącznie z wejściem, ale środkiem domu da się przejść i do nich i do nas :) mieszkam tu już dwa lata i generalnie jest okej póki co. Nie wtrącaja się, a jak teściowa zaczyna za bardzo swoje trzy grosze dorzucac, to mój mąż ją ustawia do pionu ;) boję się trochę jak to będzie z dzieckiem, bo chcę wychowac tak jak ja chcę a nie jak oni, więc tu może być trochę problemów. Ale myślę że po prostu trzeba będzie z nimi porozmawiać ze prosimy żeby się nie wtrącali a że jak czegoś będziemy potrzebować to przyjdziemy :) zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce
 
Mag_dzik mi się podoba Marceli [emoji16]
Ale moja druga połówka kręciła nosem.
Tak na prawdę to będziemy dopiero wybierać imię.

Wczoraj miał wenę na wymyślanie imion, ale większość dziewczyńskich wymienił. A tu psikus [emoji23]
 
Mag_dzik mi się podoba Marceli [emoji16]
Ale moja druga połówka kręciła nosem.
Tak na prawdę to będziemy dopiero wybierać imię.

Wczoraj miał wenę na wymyślanie imion, ale większość dziewczyńskich wymienił. A tu psikus [emoji23]

Marcel to bardzo ładne imię
Powodzenia w wybieraniu, zakładam że nie będzie łatwo
 
Sechmet jest mały plus - oboje nie chcemy wymyślnego, nowoczesnego, na topie, obcojęzycznego imienia [emoji6]

Zagramy w papier, kamień, nożyce [emoji38] Jestem coraz lepsza w tym pojedynku, to mam szansę [emoji1787]
 
Hej dziewczyny [emoji4] Jestem po wizycie, wszystko jest w porządku. Poznałam płeć - będzie chłopak [emoji7][emoji7][emoji7]
Dostałam receptę na żelazo, już wiem że będę musiała dbać o dietę, aby uniknąć zaparć.

Planuję kupić jakąś chłopięcą rzecz aby zrobić niespodziankę mężowi [emoji16]
Cieszę się, czułam ze to będzie synuś [emoji4]

Wprowadziłyscie trochę magii Świąt, super...miło mi się Was czytało do poduszki wczoraj [emoji6] Mam problemy z zaśnięciem...wiercę się do 24-1. Też tak macie?

Ja mam poprawne relacje z teściami i rodzicami. Nasi rodzice są już "wiekowi", oboje mamy dużo starsze rodzeństwo. Mają do nas trochę inne podejście, a my do nich. Zdarzają się jakieś "uszczypliwości" szczególnie ze strony mojego teścia, bo On to trochę specyficzny człowiek jest, na początku mało się odzywałam, ale od kilku lat mówię co myślę i nie patrzę czy go urażę. Na jednych i drugich zawsze możemy liczyć, oni na nas również. A jak zdarza się gęsta atmosfera to robimy sobie od nich przerwę, zero odwiedzin i telefonów i wszystko wraca do normy [emoji4]
Gratuluje chłopaka! [emoji2]
Może małe buciki takie niechodki niebieskie jako prezencik dla taty?
 
Night&Day Powodzenia na wizycie :)

Juustiik2607 Gratuluję chłopczyka :) Marcel też mi się podobał strasznie i Maurycy, ale M się definitywnie nie zgodził.Wiec trzymam kciuki, żeby udało się przeforsować :D

Ja z poznaniem płci jeszcze muszę czekać do badań połówkowych 19.12, czekanie jest najgorsze. Pewnie będę jedną z ostatnich co poznać płeć :(

Co do teściowej, to ja na szczęście mam teściówkę do rany przyłóż. Super się dogadujemy i jest mega nowoczesna i wyluzowana. Zawsze jak do nich jedziemy to wracamy z masą pierogów, słodkości i innych domowych przerobów i razem często w kuchni działamy, i na zakupy przed chłopami uciekamy :) A przed urodzeniem bejbika chce do nas przyjechać, wszystko posprzątać, bo cały czas mówi, że nie powinnam nic robić i się przemęczać :)
Ale z przeszłości wiem, że bywają takie egzemplarze z którymi wojny to codzienność. Skrzeczące i upierdliwe istoty, których nikt nie prosi o radę.

Cały weekend ryłam internety i udało mi się trafić na wózek marzenie. Mutsy Igo (i2). Nie wiedziałam, że w wózku można się aż tak zakochać :D

Black Friday też odpuściłam, nie byłabym w stanie chodzić po galeriach, bo jeszcze przed ciążą potrafiło mi się zrobić słabo od tego gwaru i świateł w galeriach. Zamówiłam za to online super kurtkę w C&A, gdzie po dwóch dniach okazało się, że rozmiar został wyprzedany i mi jej nie wyślą... Więc tak czy siak dzisiaj muszę iść do H&M, a na C&A obrażam się definitywnie :p
 
reklama
Do góry