reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Cieszę się że wizyta poszła dobrze!
Śmieszne że te dziecię są takie ruchliwe w brzuchu . Dla mnie patrzenie na coś takiego poraz pierwszy było niesamowite


Świetny pomysł.☺
Nie szkodzi, trzeba się dzielić radością .
To prawda- ruchliwe lub wręcz przeciwnie ;) - dla mnie najbardziej magicznym mpnrntem tej ciąży jak do tej pory było kiedy pierwszy raz zobaczyłam dokładniej buzię dzidzi...I nosek mojego 6,5 latka :)
 
reklama
Dziewczyny do kiedy najdłużej planujecie pracować?
Jak wszystko będzie pomyślnie to do końca lutego chce pracować. Jestem na swoim więc jak nie ma kota to myszy harcują więc wole mieć wszystko na oku.

Co do teściów to dołączam do grona poszkodowanych przez los. Moja tesciowka jest jak z kawałów. Za miłą i kulturalną fasadą kryje się ktoś kto mnie nie trawi bo zabralam jej syna, bo wprowadziliśmy sie na drugi koniec PL, bo nie chodze co niedziele do kościoła, bo ogólnie jestem nie taka.
Od 3 lat zerwalam z nią całkowicie kontakt, nie odwiedzam, nie widuje, na świętach nie bywam, nie dzwonie i jestem Duzo Zdrowsza. Co bedzie jak się dziecko pojawi to sama jestem ciekawa. Mąż niech sobie młodego bierze do babci jak przyjedziemy do rodziny ale ja raczej postawy nie zmienie.
Zakupy hmm, wybralam sie w sobote 100km do Szczecina na wyprzedaże, zeszlam całą galerie, padam z nóg i na końcu okazuje się ze nie ma h&m i c&a-no ja pier&*@¥* w koncu kupilam plaszczyk pikowany a'la puchowy w housie i spoko, bo ogólnie dopasany w miare a na brzuch to dużo jeszcze mozna wypchac
Mam 17t4d i tak mi sie marzy czuć ruchy dziecka, co chwilę cos mnie kłuje, ciągnie, boli, drapie ale nic delikatnego bulgoczącego czy jakiś skrzydeł motyla:sorry: gdyby nie detektor to bym już zwariowała8-)
 
@Safija ja pewnie aż do połowy kwietnia . Oczywiście jeśli będę się dobrze czuła, pod koniec zamierzam też pracować z domu a jeśli musze jechać do biura to na 4-5 godzin.
@Ziebulka ja tez czekam na te pierwsze ruchy ale nie nastawiam się jakoś bardzo że nadejdą szybko..
Moja mama za to ciągle pisze do mnie, czy już cos czuje czy nie

Kurczę chociaż Wam powiem, co do tematu pracy że mam dość wracania pociągiem w godzinach szczytu.
50 minut w jedną stronę . Ludzie nade mną stoją, aż mi głupio siedzieć .
 
@Sechmet co Ty sie przejmujesz? Teraz jestes uprzywilejowana i moga sobie wisiec nad Toba. Odwroc glowke w druga strone albo poczytaj sobie ksiazke i bedzie od razu lepiej :-)
 
Cieszę się ze wszystkich dzisiejszych udanych wizyt! Super widzieć wasze szczęście i radość z zakupów :) ja póki co powstrzymuje się od kupowania czegokolwiek, boję się jeszcze, ale z drugiej strony tak bardzo bym chciała moc już coś kupić :) poczekam sobie pewnie do połówkowych aż poznamy płeć :) 99% dziewczynka ale zawsze jest ten 1% :)
Co do połówkowych to ja będę pewnie ostatnia, mimo że termin na 4.05.... To na badanie umówili mnie dopiero 2.01 bo twierdzą że najlepszym czasem na to badanie jest 23tc
 
Roki_1991 ja mam jutro wizyte to pewnie bede sie umawiac na polowkowe. Ale na pewno Cie przebije z terminem ;-) bo u mnie pewnie kolo polowy stycznia dopiero.
 
reklama
Do góry