reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Moj brat mial w zwyczaju nadawać ksywki
..meblom. Miał kanapę Barona a potem Leona. Jak mu powiedzieliśmy że u nas będzie synek Leon to padł ze śmiechu.
No właśnie...I tak jak Tobie Leon będzie się kojarzył z tą anegdota...Tak gdyby twój brat dał tak na imię swojemu synowi to wypowiadając to imię zawsze widziałby kanapę... :D albo przynajmniej przez długi czas :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
A jak ☺

No i przez Was obczajam wózki! Ten bugaboo jest meeega drogi nowy ale uzywka juz spoko.I naprawdę ladny ☺
 
Dobry dziewczyny ;-) ale tu produkcja [emoji16] ja wlasnie z zakupow wrocilam. Mnie m wyslal po kurtke wiec kupilam z hm i przy okazji swetr ;-)
U nas narazie cisza z imionami. Moze we wtorek bedziemy znac plec to bedziemy dyskutowac ;-)
Smile kurde ale to dlugo trwa... Z tymi wynikami.
 
Ja dziś równo 16 tydzień ☺.
Szybko bardzo teraz leci.
Oby do Świąt, potem to z górki!
Po świętach to ja się będę z górki toczyć.. :D :p Jeszcze chwila i półmetek :) W czym zamierzacie kłaść dzieci doac na początku?- z synkiem do kiedy nie zaczął się przywracać super sprawdziły się śpiworki.Teraz myślę nad kokonem ale czym przykryć dzidziusia wtedy ? :/
 
Ostatnia edycja:
Po świętach to ja się będę z górki toczyć.. :D :p Jeszcze chwila i półmetek :) W czym zamierzacie kłaść dzieci doac na początku?- z synkiem do kiedy nie zaczął się przywracać super sprawdziły się śpiworki.Teraz myślę nad kolanem ale czym przykryć dzidziusia wtedy ? :/

Hahah ja to samo. Będę wyglądać jak bałwan xD

U mnie chyba będą śpiworki.
Siedzę i myślę o jakie kolano chodzi???
 
reklama
Do góry