reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Zalezy jaki mutsy, mi sie podobal bardzo jaki spacerowka mutsy nexo, jeden z lzejszych i skladanie tez fajne. Ale ze wzgledu na cene nie kupilam, wybralam joie litetraxa i jestem bardzo zadowolona. Sluzy juz drugiemu dziecku. I dobrze bo miejsca w siedzisku jest zdecydowanie mniej w mutsym.
Miałam mutsy urban rider- te 6, 5 roku temu i dla mnie był ciężki.
 
reklama
Mieliśmy właśnie mutsy i był mega ciężki o cenie nie wspominając ;)- miał swoje plusy ale już bym to nigdy nie kupiła :)

Miałam Mutsy urban rider taki turkusowy kupiony 5 lat temu dla starszego. Kupowałam używany i jeszcze młodszy w nim przejeździł. I właśnie dlatego szukam czegoś lekkiego i żeby mi wchodził do bagażnika bez ściągania kółek
Teraz też upoluję jakąś używkę.

Goosik miłej lektury.

Sechmet ja się wezmę za zakupy koło lutego, bo nawet nie mam gdzie tego wszystkiego przechowywać w mieszkaniu.
 
Miałam Mutsy urban rider taki turkusowy kupiony 5 lat temu dla starszego. Kupowałam używany i jeszcze młodszy w nim przejeździł. I właśnie dlatego szukam czegoś lekkiego i żeby mi wchodził do bagażnika bez ściągania kółek
Teraz też upoluję jakąś używkę.

Goosik miłej lektury.

Sechmet ja się wezmę za zakupy koło lutego, bo nawet nie mam gdzie tego wszystkiego przechowywać w mieszkaniu.
A o jakim myślisz?
 
Zalezy jaki mutsy, mi sie podobal bardzo jaki spacerowka mutsy nexo, jeden z lzejszych i skladanie tez fajne. Ale ze wzgledu na cene nie kupilam, wybralam joie litetraxa i jestem bardzo zadowolona. Sluzy juz drugiemu dziecku. I dobrze bo miejsca w siedzisku jest zdecydowanie mniej w mutsym.
No ja właśnie teraz chce dla Heleny kupić joie. Jutro jedziemy do sklepu zobaczyć i zdecydować czy na piankowych czy pompowanych kołach ;-)

Dobrze wiedzieć że się sprawdził.


Mi wózki mutsy jakoś się nie podobają , nie wiem nawet dlaczego
 
Przegapiłam gdzieś powiadomienie i wchodzę teraz a tu tyle postów...
Nie dla mnie jeszcze myślenie o wyprawce. Póki co stres przed wizytą mnie ogarnia.
Wyniki krwi, moczu, krzepnięcia i glukoza są okej :) ale mega boli mnie dziś głowa więc uciekam spać. Dobrej nocy dziewczyny :)
 
reklama
Przegapiłam gdzieś powiadomienie i wchodzę teraz a tu tyle postów...
Nie dla mnie jeszcze myślenie o wyprawce. Póki co stres przed wizytą mnie ogarnia.
Wyniki krwi, moczu, krzepnięcia i glukoza są okej :) ale mega boli mnie dziś głowa więc uciekam spać. Dobrej nocy dziewczyny :)
Wszystko będzie dobrze- daj znać po wizycie :)
 
Do góry