reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Nastawiłam się na Wojtka.- mój synek bardzo chciał i było to jedno z imion które wybierałam gdyby okazał się chłopak. Chciałam też Antka,Tomka i Leona ale to nie przechodzi...A na Wojtka mąż się ugina...W czasie głosowania wstrzymuje się A nie krzyczy, że wykluczone ;). Mąż od zawsze marzył o córce i już od 7 lat marzyliśmy o Zosi i tu obyłoby się bez wojny. Kiedy 3 tygodnie temu lekarz powiedział mi , że na 80 % drugi chlopak- wiedziałam że nie będzie łatwo. Mój mąż chce Eryka- nie umiem się przekonać.
 
reklama
Mysmy byli zgodni. Franek - to wlasciwie wybor meza, ale i mi sie podoba i Zuzia - tutaj pola do popisu i sprzeciwu maz nie mial szansy zlozyc bo to imie juz od dawna :-)

Eryk to takie dumne imie... nie wiem czemu mi sie tak kojarzy:-) Wojtek za to jest super! Strzal w 10tke :-)
Zosia tez jest pieknym imieniem. Ja znam same Zosie psotnisie ale za to slodkie dziewczynki.

Tak czy siak nasze bobasy nam i tak zrobia niespodzianki a do porodu moze nam sie zmienic wizja na imiona wybrane teraz :)
 
Sechmet fajnie bo tak orginalnie:-)
A Twoj mezczyzna jaka narodowosc?:)

Night ja mam tak samo.. chociaz moj maz powolutku mowi Franio:-) a ja sie smieje ze jak bedzie dziewczynka to bedzie mowil Frania? :-)
Brytyjczyk ☺.
Frania i Franio to fajne imiona :)
Nastawiłam się na Wojtka.- mój synek bardzo chciał i było to jedno z imion które wybierałam gdyby okazał się chłopak. Chciałam też Antka,Tomka i Leona ale to nie przechodzi...A na Wojtka mąż się ugina...W czasie głosowania wstrzymuje się A nie krzyczy, że wykluczone ;). Mąż od zawsze marzył o córce i już od 7 lat marzyliśmy o Zosi i tu obyłoby się bez wojny. Kiedy 3 tygodnie temu lekarz powiedział mi , że na 80 % drugi chlopak- wiedziałam że nie będzie łatwo. Mój mąż chce Eryka- nie umiem się przekonać.

Eryk - ładne imię ale kojarzy mi się z telenowelami i małą syrenka
Mój brat ma na imię Wojtek - bardzo ladne imię, Leon też ślicznie, Antoś brzmi słodko .
 
Ja do brzucha mówię Zosia lub Hania... w sumie ustaliliśmy że Zosia, taki był plan już 6 lat temu zanim okazało się, że jednak jest Franek [emoji1] ale ta Hania jakoś za mną chodzi i czasem tak mi się powie [emoji23]

Zuzia, Wojtek i Leon tez mi się podobają :)

Czy ktoś dzisiaj wizytuje ? Ja na 18 idę...

Co do wózków, też planuje zakup używki.. spacerówkę Maclaren mam po Franku wiec zależy mi tylko na fajnej gondoli, która posłuży mi pewnie do końca zimy.. jak nie krócej.
 
reklama
Do góry