reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Jeszcze nie mam opcji żadnej. Uzywke tak do 750-800zl chce kupic i w miarę nowy.

Tak mnie krtan boli i klatka ze ide jutro do lekarza rodzinnego i do piatku w domu. Trudno juz z ta praca, dzidek najważniejszy.
Co racja to racja- ja mam wolnych tydzień i poniedziałek bo mam wizytę u ginekologa więc mam nadzieję że i mnie będzie już lepiej- na chwilę obecną dobija mnie katar w tych godzinach nocno- rannych i koniec ze spaniem ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tak na rozluznienie emocji i tematow... napiszcie jak nazywacie swojego bobasa i rosnacy brzuch. Na pewno zabawne bedzie:-)

U mnie jest np Beboch (brzuch)
i Kluska, Dzidziol, Bobas a jak mam ckliwy dzien to Maluszek:-)
Wszystkie w formie meskiej a jak bedzie dziewczynka to bedzie zdziwko [emoji16]
 
Tak na rozluznienie emocji i tematow... napiszcie jak nazywacie swojego bobasa i rosnacy brzuch. Na pewno zabawne bedzie:-)

U mnie jest np Beboch (brzuch)
i Kluska, Dzidziol, Bobas a jak mam ckliwy dzien to Maluszek:-)
Wszystkie w formie meskiej a jak bedzie dziewczynka to bedzie zdziwko [emoji16]

Ja nie mam nazwy dla brzucha..
Ale moje dziecko to Pikinino i Małpka.
Nie wiem skąd to pierwsze mi się wzięło, ale od dawna nazywam tak małe dzieci.
 
Goskaaw.. coś mi się kojarzy że kiedyś z koleżanką (z Litwy ) tak zaczęłyśmy mówić na dzieciaczki.
Mój facet (nie Polak) nazywa nasze dziecko " Pięknie ".
Dosłownie w takiej formie, bez odmieniania;)
 
Mój synek mówi nie wyszukanie 'dzidzia i już mi jakoś tak zostało :) - boję się nazywać wybranym przez mnie imieniem bo nadal trwa o nie batalia :)
 
reklama
Sechmet fajnie bo tak orginalnie:-)
A Twoj mezczyzna jaka narodowosc?:)

Night ja mam tak samo.. chociaz moj maz powolutku mowi Franio:-) a ja sie smieje ze jak bedzie dziewczynka to bedzie mowil Frania? :-)
 
Do góry