reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

reklama
My te 7 lat temu kupiliśmy wtedy wymarzony.. I nie zwracałem uwagi w sklepie, że mi się ciężko jedzie..., że ten obok lepiej skreca- bo to TEN wózek...człowiek czasami jest taki głupi :) - weź pod uwagę czy będziesz często jeździła po asfalcie czy raczej, piach, ścieżki itd- super są pompowane kola- czy będziesz często wkładać go do auta- fajnie jakby się szybko składał. No i był w miarę lekki jeśli mieszkasz gdzieś gdzie musisz go wnosić- choć pompowane kola są raczej w cięższych wózkach.. Ja chciałam też duży kosz no i naszym wypadku bardzo się przydała parasolka przeciwsłoneczne.

Czasem tak już jest że jak się coś spodoba to się zrobi wszystko by to mieć .
Musi się łatwo składać na pewno, waga nie ma aż takiego wielkiego znaczenia bo nie muszę go wnosić.
Hmm musze się zastanowić . Ogolnie jest masa fajnych wózków. Chce coś porządnego w rozsądnej cenie.
 
Czasem tak już jest że jak się coś spodoba to się zrobi wszystko by to mieć .
Musi się łatwo składać na pewno, waga nie ma aż takiego wielkiego znaczenia bo nie muszę go wnosić.
Hmm musze się zastanowić . Ogolnie jest masa fajnych wózków. Chce coś porządnego w rozsądnej cenie.
I to jest mądre podejście!!!- A jeśli do tego będzie jeszcze ładny to raczej nie zaszkodzi :D ;)
 
Ostatnia edycja:
Safija podziel sie z nami lista wyprawkowa jak jeszcze gdzies masz zapisana :-)

Muszę pogrzebać za tym ☺ odnośnie kosmetyków to bardzo mi pomógł blog Srokao, Zielony Zagonek i o kp Hafija. Bez tego to bym sobie dała kit wciskać w szpitalu w paru tematach jak np. Kp po cesarce. Bardzo chciałam karmić i musiałam się upominać żeby szybko przystawić dziecko a nie dopiero za dobę.

W szoku jestem że już wózki obczajacie.Ja też muszę kupić bo poprzedni Mutsy sprzedaliśmy. Też będę patrzyła na lekkość, no i cenę, ale spacerówke mam inna wiec to nie musi byc mercedes wsrod wózków.

Jak kobieta w ciąży coś musi mieć to MUSI ☺
 
Muszę pogrzebać za tym ☺ odnośnie kosmetyków to bardzo mi pomógł blog Srokao, Zielony Zagonek i o kp Hafija. Bez tego to bym sobie dała kit wciskać w szpitalu w paru tematach jak np. Kp po cesarce. Bardzo chciałam karmić i musiałam się upominać żeby szybko przystawić dziecko a nie dopiero za dobę.

W szoku jestem że już wózki obczajacie.Ja też muszę kupić bo poprzedni Mutsy sprzedaliśmy. Też będę patrzyła na lekkość, no i cenę, ale spacerówke mam inna wiec to nie musi byc mercedes wsrod wózków.

Jak kobieta w ciąży coś musi mieć to MUSI ☺

Ja wiem, że jak nie wezmę się za to wcześniej to będę zwlekać do maja .
 
Muszę pogrzebać za tym ☺ odnośnie kosmetyków to bardzo mi pomógł blog Srokao, Zielony Zagonek i o kp Hafija. Bez tego to bym sobie dała kit wciskać w szpitalu w paru tematach jak np. Kp po cesarce. Bardzo chciałam karmić i musiałam się upominać żeby szybko przystawić dziecko a nie dopiero za dobę.

W szoku jestem że już wózki obczajacie.Ja też muszę kupić bo poprzedni Mutsy sprzedaliśmy. Też będę patrzyła na lekkość, no i cenę, ale spacerówke mam inna wiec to nie musi byc mercedes wsrod wózków.

Jak kobieta w ciąży coś musi mieć to MUSI ☺
Mieliśmy właśnie mutsy i był mega ciężki o cenie nie wspominając ;)- miał swoje plusy ale już bym to nigdy nie kupiła :)
 
Muszę pogrzebać za tym [emoji5] odnośnie kosmetyków to bardzo mi pomógł blog Srokao, Zielony Zagonek i o kp Hafija. Bez tego to bym sobie dała kit wciskać w szpitalu w paru tematach jak np. Kp po cesarce. Bardzo chciałam karmić i musiałam się upominać żeby szybko przystawić dziecko a nie dopiero za dobę.

W szoku jestem że już wózki obczajacie.Ja też muszę kupić bo poprzedni Mutsy sprzedaliśmy. Też będę patrzyła na lekkość, no i cenę, ale spacerówke mam inna wiec to nie musi byc mercedes wsrod wózków.

Jak kobieta w ciąży coś musi mieć to MUSI [emoji5]
Wszystkie blogi pootwieralam sobie i poczytam jutro. Na pewno sie przydadza i takie perelki sa przydatne :-) dziekuje bardzo:-)
 
reklama
Zalezy jaki mutsy, mi sie podobal bardzo jaki spacerowka mutsy nexo, jeden z lzejszych i skladanie tez fajne. Ale ze wzgledu na cene nie kupilam, wybralam joie litetraxa i jestem bardzo zadowolona. Sluzy juz drugiemu dziecku. I dobrze bo miejsca w siedzisku jest zdecydowanie mniej w mutsym.
 
Do góry