reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

No niestety - z jednej strony ograniczenie leków z racji ciaży- a z drugiej strony ograniczenie spowodowane astma i atopią .Jak nie urok to ... ;) - wszystko przekazałam synkowi i jak mówi i moja alergolog i jego- kolejne dziecko też dostanie to w pakiecie, :/ - taki urok rodzin alergicznych niestety.
Mój mąż jest alergikiem i astmatykiem A dzieci żadnych problemów tego typu nie mają. Więc nie musi syn niczego dalej przekazać ;-)
 
reklama
Co do wyprawki to też chętnie poczytam, bo jeszcze nic nie mam :). Do szkoły rodzenia nie chodziłam i teraz też nie idę bo będę miała cesarke.
 
Mój mąż jest alergikiem i astmatykiem A dzieci żadnych problemów tego typu nie mają. Więc nie musi syn niczego dalej przekazać ;-)
Wszystko moze jeszcze wyjść ale nie musi- my przekazaliśmy i to dokładnie wszystko :)- u synka zaczęło się skazą białkowe i mega atopią w pierwszych miesiącach życia.
 
W ten czwartek w lidlu można będzie znaleźć artykuły dla maluszków i mam
Screenshot_20181120-144312_Firefox.jpeg
Screenshot_20181120-144301_Firefox.jpeg
 

Załączniki

  • Screenshot_20181120-144312_Firefox.jpeg
    Screenshot_20181120-144312_Firefox.jpeg
    65,1 KB · Wyświetleń: 264
  • Screenshot_20181120-144301_Firefox.jpeg
    Screenshot_20181120-144301_Firefox.jpeg
    77,7 KB · Wyświetleń: 261
Na pewno należy mieć fotelik, jakieś łóżeczko czy coś do spania, ubranka, kosmetyki, przewijak, chociaż ja początkowo przewijałam na takiej składanej macie z pianki, takiej na przewijanie podczas spaceru..Bo raz w sypialni, raz w kuchni, raz salonie, a z przewijakiem ciężko biegać po domu. Wanienka, chociaż w umywalce też mi się zdażało myć córkę :-D Mam nianię, bo mieszkamy w domku, a z sypialni nic nie byłoby słychać. Chociaż to nie każdemu jest potrzebne. Jak mała była zupełnie mała tak do 5m-ca to spała w salonie wózku a później w koszu Mojżesza. Teraz przy kolejnym to nawet nie myślę co kupić. . Dla syna musiałam mieć wszystko nowe bo to było pierwsze dziecko w rodzinie i wśród znajomych, a teraz wiele rzeczy mam pożyczonych od rodziny czy znajomych dla córki. Te rzeczy są tylko na krótki czas. Bo tak szybko dzieci rosną :-/
 
reklama
@Sechmet a to skrępowanie to wynikałoby z tego, że ktoś coś by od Ciebie chciał i ciężko się wypowiadać czy coś pokazywać na forum? Bo ja mam dokładnie tak samo [emoji6] Nie jestem dobra w kontaktach z ludźmi, na pewno nie jestem śmiała. Dużo dała mi praca, tam był ciągły kontakt z klientem i po prostu musiałam się otworzyć na ludzi. Ale w takich grupach to raczej na uboczu się trzymam.

Zorientuje się jak to u mnie jest z położną, czy przed porodem często ma się z nią kontakt. Jeśli tak, to wystarczyłaby mi jej pomoc, szkołę rodzenia mogłabym odpuścić.
 
Do góry