reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Cześć Dziewczyny, czytam Was od początku ale nie bylo czasu wcześniej zeby napisać nam.leci 12+1, termin 6.05, jeszcze nic więcej nie wiem bo prenatalne w przyszłym tygodniu, to będzie moje drugie dziecko, pierwsza córka....mega ruchliwa i zywa 16 miesięcy.
 
reklama
Smile głowa do góry. Szybko zleci. Mój gin też mówił że jeśli jakiś nieinwazyjny test wyjdzie źle to i tak trzeba amniopunkcja zrobić jeśli chce się mieć pewność.

Milania12 witaj i różności się [emoji6]
 
Odrazu zapytam bo w pierwszej ciąży nic takiego sie nie działo....potwornie boli mnie kręgosłup, czy ktoś tez tak ma?
Witamy Cie:-) wiesz mnie kregoslup nie boli wyjatkowo, a przez ostatni rok wstawalam codziennie z placzem i bolem(po wypadku samochodowym) wiec mam odwrotnie. Blogi stan nic nie bolenia :-) ale moja siostra tez cierpiala z bolu plecow w ciazy. Kazda przechodzi inaczej.
 
@gooskaw ja tez miałam cukrzycę ciążowa i jadłam tyle ile trzeba a jak ginekolog zobaczył że w 7 m.c. schudłam 3 kg to powiedział że moja dieta jest za drastyczna [emoji23] i że w ciąży powinno się tyc i że normy co są teraz to iles lat temu były wyższe i bym nie miała żadnej diety. I szczerze przestałam przestrzegać dietę to miałam lepsze cukry [emoji849] a teraz jeszcze krzywej nie zrobiłam ale niedługo mnie czeka
Kontrolnie w ktorym tyg robisz krzywa?
 
Dzień dobry, co tu taka cisza [emoji4]

Jak się dzisiaj czujecie?

Justjestem jak Marceli, zdrowieje? Pakujesz się już na wyjazd?
 
Ja chodziłam prywatnie i sie zapisałam na 6.11 na NFZ zdrowia to z lekarzem się dogadałam że zrobimy za "darmolca" wszystkie badania to będzie 12-13tc
To juz tuz tuz :) no to co? Trzymam kciuki zeby wszystko dobrze poszlo i bez zlych wynikow sie obylo :)

Faktucznie zaczelam jesc na poczatek 5 posilkow i juz moj cukier rano spadl o 10 jednostek! No moze jak dojde do 6 bedzie rewelka i obejdzie sie bez insuliny :-)
 
reklama
Do góry