reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2019

Hej dziewczyny ale się rozpisalyscie.
Dopiero po 12 a ja już mam dosyć tego dnia. Najpierw wstałam o 3 w nocy z okropnym bólem zębów, potem poklocilam się z mężem przed jego wyjściem do pracy, zasnęłam, obudziłam się na siku i zaczęło mi szumić w głowie o mało nie zemdlałam, poszłam spać wstałam z okropnymi mdłościami. Stwierdziłam że dziś ten dzień przeleżę w łóżku, dawno nie miałam tak ;/..

Ja tez dzis słabo się czuje najlepiej przespała bym cały dzien.. czasami lepiej czasami gorzej..
pisałam tu w wcześniej ale dziewczyny maja swoje dzieci i weszły na ich temat ja niestety nie mam dzieci jest to moja pierwsza ciąża w sumie druga pierwsza poroniona.
I myślałam ze to wątek na temat Majówek 2019..
 
reklama
Zmijka pierwszy raz spotykam sie z taaaakimi normami. Przeciez nawet dla zdrowych kobiet normy sa nizsze :-o az jestem w szoku. No nic bede musiala wypytac moja diabetolog bo ja mam 92-157-164 i jestem przekonana ze to nieprawidlowa glikemia, ale zobaczymy bo moze faktycznie WHO jakies cuda nowe powymyslala.
Bo to jest nieprawidłowy wynik ze względu na to 164 po 2 h. Powinno być poniżej 153.

Normy na czczo do 92, po 1H do 180, po 2 do 153

A testu z obciążeniem 50G glukozy w ciąży już się nie robi
 
Just, Olek skończył w sierpniu 4 lata ale więcej niż dwoje dzieci mieć nie chcemy. Plan jest taki ze tatuś ma załatwić te sprawę tak żeby więcej dziadziusiów nie było [emoji6] wcześniej nie chciał słyszeć o żadnym zabiegu ale teraz już do tego dojrzał na szczęście.

Marta94 to że temat to Majówki 2019 nie oznacza, że nie będziemy poruszać innych tematów jak nasza aktualna ciąża.
 
Ostatnia edycja:
Ja tez dzis słabo się czuje najlepiej przespała bym cały dzien.. czasami lepiej czasami gorzej..
pisałam tu w wcześniej ale dziewczyny maja swoje dzieci i weszły na ich temat ja niestety nie mam dzieci jest to moja pierwsza ciąża w sumie druga pierwsza poroniona.
I myślałam ze to wątek na temat Majówek 2019..

Ja mam córkę 4 letnią:biggrin2:
Nie jesteś sama, są też tu dziewczyny co wyczekują na pierwszego bobaska:happy: a od dziewczyn z dzieciaczkami też można się wiele nauczyć na przyszłość :yes:
 
Marta94 nie obraz się, ale czy przez kolejnych 7mcy mamy pisać tylko o tym jak nam niedobrze i ile par body kupimy dla naszych niedługo nowonarodzonych dzieci? To mój 3 wątek ciążowy i to jest normalne, że pisze się na wszystkie tematy. Szczególnie dzieciowe. Kiedyś każda z nas była lub jest w pierwszej ciąży. Nie ma problemu możesz pisać co chcesz na tym wątku, ale inni chyba też mają takie prawo.
 
Marta94 nie obraz się, ale czy przez kolejnych 7mcy mamy pisać tylko o tym jak nam niedobrze i ile par body kupimy dla naszych niedługo nowonarodzonych dzieci? To mój 3 wątek ciążowy i to jest normalne, że pisze się na wszystkie tematy. Szczególnie dzieciowe. Kiedyś każda z nas była lub jest w pierwszej ciąży. Nie ma problemu możesz pisać co chcesz na tym wątku, ale inni chyba też mają takie prawo.

Nie obrażam się absolutnie.
Po prostu nie będę udzielać się na temat mi nie znany.
Przepraszam jeżeli was uraziłam.
Oczywiście każdy ma prawo pisać co chce.
 
Mi jak tu dadza 75 to nie wypije. Wole po kazdym posilku mierzyc cukier niz trzy dni czuc sie jak w pierwszej ciazy przy obciazeniu. Trzy dni nie wiedzialam co sie ze mna dzieje, cala sie trzeslam, bylo mi slabo, mialam ogromna mogrene i wymioty.
Teraz dodatkowo od dluzszego czasu nie jem cukru wiec tym bardziej nie zaserwuje sobie takiego wstrząsu.
Bede sie najwyzej kłuć. Cukrzycy daja rade to ja tez przezyje.
 
Nie obrażam się absolutnie.
Po prostu nie będę udzielać się na temat mi nie znany.
Przepraszam jeżeli was uraziłam.
Oczywiście każdy ma prawo pisać co chce.

Niestety kobiety które urodziny dzieci najczęściej o nich rozmawiają. Sama się na tym łapie, że w każdej praktycznie rozmowie wtrącam coś o córce chociaż wiem ,że mało kogo to obchodzi :D obiecywałam sobie, że taka nie będę ale jest co jest. 1,5roku cały czas z dzieckiem i nie mam innych tematow. Tylko tym żyje więc nie ma się co dziwić ;)
 
reklama
Rossiczka u mnie w gabinecie ginekolog nadal wykonuje test z obciazeniem 50g glukozy.
Ale Ty za granica :) W Polsce stowarzyszenie ginekologow zrezygnowalo z testu 50g bo jest niemiarodajny


co do tematu, to tez mój 3 ciażowy i zawsze tematy duzo dalej niz na ciaze schodziły. Dzieci, rozrywki, męzowie (narzekanie na nich) zakupy i wiele wiele innych
 
Do góry