reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2019

reklama
Dziewczyny dopadł mnie jakiś dół okropny, zaczęłam czytać o ciąży zaśniadowej i schizuję, miałam przecież wtedy to krwawienie, mam plamienia, Boże po co ja to czytałam, dlaczego muszę sobie zawsze coś znaleźć do zmartwień. Wizyta dopiero w piątek, nie wiem jak przeżyję do tego czasu.
Spokojnie, zasniad byloby widac na usg, a mialas kilka badan i wszystko jest ok
 
Dziewczyny dopadł mnie jakiś dół okropny, zaczęłam czytać o ciąży zaśniadowej i schizuję, miałam przecież wtedy to krwawienie, mam plamienia, Boże po co ja to czytałam, dlaczego muszę sobie zawsze coś znaleźć do zmartwień. Wizyta dopiero w piątek, nie wiem jak przeżyję do tego czasu.
Moja lekarka by Ci odpowiedziala "nie czytaj tych kur*** bzdur w internecie!" Wiec i ja Ci mowie odpusc :-) mniej wiesz spokojniej zyjesz :-)
 
Spokojnie, zasniad byloby widac na usg, a mialas kilka badan i wszystko jest ok

Dokladnie. Mialas usg to na pewno by zauważyli, tym bardziej ze nie badal Cie tylko jeden lekarz.

Dzien dobry.
Spalam moze z 3h. Synek ma kaszel i karar, krecil sie cala noc oczywiscie u nas w lozku. A dzis wieczorem jeszcze mam szkole językowa do 21, takze zombie life czas start [emoji2]
 
Aga normalne jest 120/60, 100/60 jest niskie i ogolnie to nie jest zle, ze ktos ma niskie cisnienie, tylko ze ja mam migreny, kazda taka zmiana konczy sie migrena. Musze sie znowu wybrac na akupunkture, ale to juz po porodzie.

Ann taka ladna rozowa w niebieskie serduszka? [emoji4]
 
Just, witaj w klubie. Olek dostał w nocy gorączki i miał koszmary. Płakał, krzyczał jakies głupoty. Nie mogliśmy go dobudzić w takim był transie. W efekcie wszyscy jesteśmy nie wyspani. Do przedszkola poszedł bo rano czuł się dobrze ale będą go mieli na oku i najwyżej zadzwonią jeśli złe by się poczuł czy zrobił się ciepły.

Sunnmaggy, ciąże zasniadowa widać na usg wiec napewno ten problem nie dotyczy ciebie.

Ja jutro mam usg genetyczne na 9:00 w szpitalu i wyniki PAPPA. Krzysiek jedzie ze mna wiec się cieszę. Nie mogę się doczekać. [emoji5]
 
Just moja ma jakąś okładkę z reklamą jakiejś firmy ale to się zmienia bo wcześniej miałam inna okładkę. A po tej stronie co wstawilas domyślam się że mogą to być takie same książeczki, w środku.
Długo mu się ciągnie ta choroba, macie jakieś leki?

Sonia współczuję nocy, też nam się takie zdarzały. Nie lubię ich strasznie. Mój Wiktor potrafi czasami wyć przez sen, że nogi bolą i wygląda to podobnie [emoji47]
A dziś beczal mi na dywanie w sypialni, że chce do naszego łóżka. Mąż spał na środku łóżka i nie było dla niego miejsca. W końcu to zaprowadziła do jego łóżka i po chwili jekow usnal, ale już od 5.30 nie śpi. Nie wiem co mu się dzieje ostatnio z ty, spaniem. Tak ładnie już spał całe noce. Czekam na dobre wieści z waszego USG [emoji4]

Ktoś jeszcze w tym tygodniu ma wizytę, dawno nie było wieści.
 
reklama
Sonia biedny Misiek. Nagorzej to wlasnie, jak nie mozna dziecka ze snu wybudzic.
Powodzenia na prenatalnych! Musi byc dobrze [emoji4]

Dokladnie dwa lata temu 22/10 wzielam od mamy swiezo wyprana posciel do lozeczka Marcela, wtedy mialam wszystko gotowe oporcz lozeczka, bo chcialam, ubrac je po porodzie, zeby bylo swieze a nie z kurzem, mama mi pomagala prac, bo troche mnie ponioslo z iloscia rzeczy [emoji1] to byl 40 tc ciazy, smialam sie, ze moze Marceli czeka az ubiore mu lozeczko, tak wiec ubralam je wieczorem. Rano o 5 23/10 obudzilam sie z mokra plama na lozku, zaczely saczyc mi sie wody, a 24/10 o 5:45 urodzil sie Marcelik [emoji4]
Juz nie moge sie doczekac drugiego porodu [emoji173]️
 
Do góry