reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

Hej.
To mój pierwszy post w tej grupie. Mam termin na 4 lutego. Byłam dziś na badaniu połówkowym, z małym wszystko ok. Ale lekarz bardzo mocno naciskał mi brzuch, aby zmienić pozycję dziecka. I teraz czuje, że jest trochę obolały. Czy u was też się tak zdarzało? Trochę się martwię.

Gratulacje ciąży! U mnie nie naciskał (miałam dopiero pierwsze prenatalne), ale jak to mówi: dał mu bęcki - zdziwiłam się bo dość mocno głowicą usg (czy jak się fo nazywa) uderzał w brzuch. Mówił że dziecku nic nie grozi.
Ale jak masz jakis niepokoj to skontaktuj sie z lekarzem, polozną… kogo tam masz pod reka? Minelo Ci juz moze?
 
reklama
Cześć:)

Przyszedł ten czas, że założyłam konto na tym forum, więc się przywitam.
Jestem w 17tc, termin 27.02, dziewczynka :) I mamy nadzieje, że tym razem wszystko szczęśliwie się uda ;)
Z rzeczy zastanawiających, brzucha nie ma, wręcz -1kg, a miałam wrażenie, że czuję wczoraj jakieś kopniaki. Czy to faktycznie tak, tego nie wiem :)
 
Gratulacje ciąży! U mnie nie naciskał (miałam dopiero pierwsze prenatalne), ale jak to mówi: dał mu bęcki - zdziwiłam się bo dość mocno głowicą usg (czy jak się fo nazywa) uderzał w brzuch. Mówił że dziecku nic nie grozi.
Ale jak masz jakis niepokoj to skontaktuj sie z lekarzem, polozną… kogo tam masz pod reka? Minelo Ci juz moze?
Dziś jest lepiej. No właśnie mój głównie bardzo mocno naciskał głowicą USG, a w jednym momencie także palcami. Teraz w 20 tygodniu mam większy brzuch i bardziej naciągnięta skórę, do tego miałam pełen pęcherz. Może stąd ten dyskomfort. Lekarz prowadzący powiedział, że mam wziąć magnez i nospe. Ale w sumie bardziej martwię się czy wszystko z małym i łożyskiem ok.
 
Dziś jest lepiej. No właśnie mój głównie bardzo mocno naciskał głowicą USG, a w jednym momencie także palcami. Teraz w 20 tygodniu mam większy brzuch i bardziej naciągnięta skórę, do tego miałam pełen pęcherz. Może stąd ten dyskomfort. Lekarz prowadzący powiedział, że mam wziąć magnez i nospe. Ale w sumie bardziej martwię się czy wszystko z małym i łożyskiem ok.
Ojojoj pelny pecherz baaardzo boli:( to dobrze ze zapytalas lekarza. Moje starsze dziecko czasem ugniata i skoczy… nie zawsze przewidze i ucisnie na brzuch. Nic mu nie jest:) mysle ze niemozliwe chyba aby lekarz cos dziecku zrobil…
 
Ojojoj pelny pecherz baaardzo boli:( to dobrze ze zapytalas lekarza. Moje starsze dziecko czasem ugniata i skoczy… nie zawsze przewidze i ucisnie na brzuch. Nic mu nie jest:) mysle ze niemozliwe chyba aby lekarz cos dziecku zrobil…
Dziękuję za słowa otuchy. :) mam w poniedziałek wizytę u prowadzącego lekarza, pogadam z nim. W którym tygodniu jesteś?
 
reklama
Do góry