reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

Hej ja tylko czasem podczytywałam ale czuję się wywołana do odpowiedzi na swoim przykładzie :) ... Uważam że pobieranie wymazu na gbs tylko z jednego otworu nie ma sensu,bo mi np. wyszedł wynik negatywny z pochwy, a pozytywny z odbytu. W przypadku porodu naturalnego jednak dobrze byłoby to zbadać dokładnie...

Tak w ramach przestawienia się jestem po dwóch porodach sn i teraz będzie raczej CC ( położenie miednicowe ) termin na 28.09 ale okolo tydzień wcześniej będę w szpitalu ( cukrzyca ciążowa ). Jeśli chodzi o wyniki gbs pierwsza poród wynik pozytywny, drugi negatywny, a teraz właśnie taki pół na pół....

Powodzenia wrześniowe mamy :)

Pozdrawiam
Asia
dla ciebie też powodzonka! Mamusia trójki to nie byle co😎
 
reklama
U mnie tak jakby blisko, ale no nie do końca. Maksymalnie mogę chyba chodzić do 23.09, ale nie wiem czy to nie naciągane. Bo to by było z późniejszego terminu, z usg.
Mimo wszystko we wtorek mam się stawić na oddziale, żeby monitorowali.
Chce sobie dać jeszcze czas, bo wiem kiedy było poczęcie i ten pierwszy termin jest taki o kant dupy i cykle były nieregularne kompletnie, więc ciężko określić na 100%. Może urodzę w czasie pełni😂
 
Najlepsze jest to że podczas tych wczorajszych skurczy leciała mi siara z jednej piersi 🙈 hormony czy co 😂

Oczywiście, podczas ssania również wytwarza się oksytocyna,
Masaż sutków to również jeden ze sposobów na wywołanie porodu, często położne polecają na porodówce bo seks to już wtedy nie bardzo :p
 
Do góry