reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

Hej,
Dzięki za podpowiedź, weszłam na konto pacjenta i tam mam przypisanego lekarza, pielęgniarkę i położną, ale kompletnie nie wiem kto to jest, podpytam i się dowiem może czegoś.
Chciałabym mieć dobrą, tak jak piszesz można trafić na bubę :)
Ale chcemy się jutro wybrać do Wrocława zeknąć na wózki, mówią że jeszcze czas, ale jest akurat akcja w bobowózki, mają targi. Macie jakieś opinie może w tym temacie?
Na koncie pacjenta pewnie masz dane które ci rodzice wybrali jak się urodziłaś automatycznie masz przepisaną z domu rodzinnego
 
reklama
Ja już zdążyłam przychodnię zmienić sama. Ale już ogarnęłam sobie położną, czytałam żeby zapisać się już do niej o d20-21 tygodnia i tak tez mi powiedziała ginekolog na ostatnim spotkaniu. Popytałam, poszukałam i znalazłam :)
Nasza kolejna wizyta 23 października i będą II prenatalne :)
Wyprawki już szukam, zapisuje co nam się podoba, będziemy zabierać się tez za urządzanie pokoiku :)
Na ta chwilę wszystko jest u nas ok, oby tak dalej. Aaaaa i mój poczuł ostatnio ruchy, było takie wzruszenie, bo pierwszy raz, oczy szkliste, uśmiech od ucha do ucha, mega uczucie dla nas.
 
Dziewczyny ja jestem zielona w temacie - chodzi o polozna srodowiskowa, ktora przychodzi po porodzie?
Położna środowiskowa opiekuje się dzieckiem do ukończenia przez niego 2. miesiąca życia oraz kobietą w okresie połogu - do 42. dnia po porodzie. W tym czasie zobowiązana jest do wykonania od 4 do 6 wizyt patronażowych. Pierwsza z nich powinna odbyć się do 48 godzin po opuszczeniu szpitala przez kobietę i dziecko
 
Położna środowiskowa opiekuje się dzieckiem do ukończenia przez niego 2. miesiąca życia oraz kobietą w okresie połogu - do 42. dnia po porodzie. W tym czasie zobowiązana jest do wykonania od 4 do 6 wizyt patronażowych. Pierwsza z nich powinna odbyć się do 48 godzin po opuszczeniu szpitala przez kobietę i dziecko
Dziekuje za wyjasnienie♥️
 
Ja już zdążyłam przychodnię zmienić sama. Ale już ogarnęłam sobie położną, czytałam żeby zapisać się już do niej o d20-21 tygodnia i tak tez mi powiedziała ginekolog na ostatnim spotkaniu. Popytałam, poszukałam i znalazłam :)
Nasza kolejna wizyta 23 października i będą II prenatalne :)
Wyprawki już szukam, zapisuje co nam się podoba, będziemy zabierać się tez za urządzanie pokoiku :)
Na ta chwilę wszystko jest u nas ok, oby tak dalej. Aaaaa i mój poczuł ostatnio ruchy, było takie wzruszenie, bo pierwszy raz, oczy szkliste, uśmiech od ucha do ucha, mega uczucie dla nas.
Już wyprawkę będziesz kupowała? Ja to mam ostrożne podejście, że jeszcze różnie może być, więc ja to planuję w okolicach 30 tc badź i później coś zacząć kupować.
 
reklama
Do góry