reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

Słuchajcie byłam na wizycie ale nie wpisywałam jej bo szłam tylko po skierowania na badania i USG. Poszłam do lekarki pierwszej lepszej bo chciałam jak najszybciej. W ogóle to jestem w szoku, mega szoku. Zbadała mnie, cytologii nie pobrała bo stwierdziła że stara jeszcze się łapie, ok nie znam się ale tamta zawsze na początku ciąży pobiera. Pouciskała mnie po brzuchu i mówi ale pani ma troszkę brzuszek to tu nic nie stwierdze. Policzyła tygodnie nie pytając o długość cyklu, mówi no 8 tydzień. To jak najszybciej trzeba umówić USG dała mi skierowanie idę do położonej, a ona że nie robią już USG ciąży. Ja się patrzę na nią i mówię ale jak nie ma w szpitalu USG? Ona jest ale ciążowego już nie robią, a szybko i tak by nie było bo dopiero na początku sierpnia.
o matko 😂 a skąd jesteś? Bo coś znajomo mi brzmi haha
 
reklama
Ja tak mam straciłam 3kg na wadze ale wcinam jak głupia , caly czas głodna i podjadam plus sterydy nie wiem czemu tak ale np brzuszek mam pełniejszy
A masz nudnosci? Ja to az sie nakrecam czytajac wiadomosci, ze tyle dziewczyn sie slabo czuje, a ja gdyby nie wieksza sennosc I bardziej drazliwe piersi to nie czuje nic 😆
 
A masz nudnosci? Ja to az sie nakrecam czytajac wiadomosci, ze tyle dziewczyn sie slabo czuje, a ja gdyby nie wieksza sennosc I bardziej drazliwe piersi to nie czuje nic 😆
Nie radzę tak mówić 😂 w zeszlym
Tygodniu już miałam panikę ze nic mi nie jest. Od wczoraj jest tragedia i pluje sobie w brodę ze wykrakalam 😂
 
reklama
U mnie nie ma na godziny, po prostu przychodzisz i ustawiasz się w kolejce, czyli kto pierwszy ten lepszy.
U mojego lekarza też dość długo się czeka.
Oh czyli nie tylko tu taka lipa. Nie no to prywatnie przychodzę na godzinę i no zazwyczaj o tej jestem przyjęta. Wiadomo czasem jakaś obsuwa ale nigdy jakoś mocno
 
Do góry