reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

Aaa ratunku dziewczyny co na nudności, zgage i mdłości

Coś co zadziała?
Do apteki podejść?
Woda z cytryną nie działa. Imbir gorzej. Herbata też nic.

Od 3 dni jestem bez życia i się śmieje bo 6+3.
Skonczony 6 tydzień i nagle mdłości nie z tej ziemi...

Nie ważne co zjem mam straszna zgage. 🙈
Miałam przed chwilą teleporadę z ginekologiem i zapytałam co poleca na mdłości 🙂
Prevomid i Pregna vomi, taką dostałam odpowiedź.
 
reklama
Gratuluję bliźniakow! Cudne wieści! ❤️🥰
My planowaliśmy transfer dwóch zarodków, gdyby doszło do IVF. Nie miałabym nic przeciwko bliźniakom. Ale na poprzedniej wizycie pani doktor stwierdziła, że jest jeden. I też dobrze. Grunt, żeby był zdrowy.

Względem OM kropek jest jakieś 4/5 dni do tyłu. U nas to wgl śmiesznie, bo między jednym poligonem męża, a drugim jego wyjazdem mieliśmy dokładnie jeden dzień razem i dokładnie jeden "strzał" 🤣 Dzień przed terminem owu wg aplikacji. Jakiego trzeba mieć farta, żeby po 4 latach starań trafić przy jednym podejściu 🙈😅

Czy którejś z Was też tak waga leci w dół? Niecałe 3 tygodnie i -4kg. A przy ilości słodkiego jedzenia, owoców, drożdżówek, które pochłaniam powinnam już przypominać kulę 🙈
Ja tak mam straciłam 3kg na wadze ale wcinam jak głupia , caly czas głodna i podjadam plus sterydy nie wiem czemu tak ale np brzuszek mam pełniejszy
 
Miałam przed chwilą teleporadę z ginekologiem i zapytałam co poleca na mdłości 🙂
Prevomid i Pregna vomi, taką dostałam odpowiedź.
Właśnie patrzyłam na te leki. Oba mają imbir.
Boję się że będzie gorzej.

Teraz woda z imibirem nie pomaga a pogarsza.
Sam zapach imbiru powoduje nudności 🤷🏻‍♀️
 
Gratuluję bliźniakow! Cudne wieści! ❤️🥰
My planowaliśmy transfer dwóch zarodków, gdyby doszło do IVF. Nie miałabym nic przeciwko bliźniakom. Ale na poprzedniej wizycie pani doktor stwierdziła, że jest jeden. I też dobrze. Grunt, żeby był zdrowy.

Względem OM kropek jest jakieś 4/5 dni do tyłu. U nas to wgl śmiesznie, bo między jednym poligonem męża, a drugim jego wyjazdem mieliśmy dokładnie jeden dzień razem i dokładnie jeden "strzał" 🤣 Dzień przed terminem owu wg aplikacji. Jakiego trzeba mieć farta, żeby po 4 latach starań trafić przy jednym podejściu 🙈😅

Czy którejś z Was też tak waga leci w dół? Niecałe 3 tygodnie i -4kg. A przy ilości słodkiego jedzenia, owoców, drożdżówek, które pochłaniam powinnam już przypominać kulę 🙈
U mnie od początku ciązy waga - 4, ale to nie przypadek bo najpierw 2 tygodnie porzadnego zatrucia z gorączką itp a teraz wyraźnie zmiejszony apetyt. Ponoć u kobiety w ciąży jedzenie siedzi w żołądku dłużej :)
Akurat w tej ciąży jestem zadowolona ze spadku wagi i może mi tak jeszcze spaść drugie 4, ja się nie obrażę. W poprzedniej miałam problemy z tarczyca i z tygodnia na tydzień nadczynność była coraz większa a waga coraz niższa, aż doszło do hipotrofii płodu, ale w polowie ciąży samo się uregulowało i uniknęłam operacji.
Także sprawdź tarczycę dla świetego spokoju. U mnie teraz 1.270, więc luz
 
Mi się już chyba trochę organizm oswaja, bo miałam tak na początku jak się dowiedziałam o ciąży. Poprostu spuchlam okropnie, grubasny brzuch i czułam jakby balon.. teraz troszkę lepiej uf. Ale też muszę uważać z jedzeniem, bo łatwo mi idzie na plus

Tez tak mialam brzuch wzdęty caly czas, ale widze ze juz lepiej pff nie zapeszając nawet ochota na mizerie z ziemniaczkami i jajeczkiem byla żołądek chyba zaczął współpracę 🙂 a u lekarza na wadze nie przytylam jeszcze czyli złudzenie
 
Dziewczyny tez tak macie, że czasami przez cały dzień praktycznie zero śluzu a czasem są dni kiedy leje się hurtowo? 😳 Nie wiem czy to normalne …
 
Słuchajcie byłam na wizycie ale nie wpisywałam jej bo szłam tylko po skierowania na badania i USG. Poszłam do lekarki pierwszej lepszej bo chciałam jak najszybciej. W ogóle to jestem w szoku, mega szoku. Zbadała mnie, cytologii nie pobrała bo stwierdziła że stara jeszcze się łapie, ok nie znam się ale tamta zawsze na początku ciąży pobiera. Pouciskała mnie po brzuchu i mówi ale pani ma troszkę brzuszek to tu nic nie stwierdze. Policzyła tygodnie nie pytając o długość cyklu, mówi no 8 tydzień. To jak najszybciej trzeba umówić USG dała mi skierowanie idę do położonej, a ona że nie robią już USG ciąży. Ja się patrzę na nią i mówię ale jak nie ma w szpitalu USG? Ona jest ale ciążowego już nie robią, a szybko i tak by nie było bo dopiero na początku sierpnia.
 
Gratuluję bliźniakow! Cudne wieści! ❤️🥰
My planowaliśmy transfer dwóch zarodków, gdyby doszło do IVF. Nie miałabym nic przeciwko bliźniakom. Ale na poprzedniej wizycie pani doktor stwierdziła, że jest jeden. I też dobrze. Grunt, żeby był zdrowy.

Względem OM kropek jest jakieś 4/5 dni do tyłu. U nas to wgl śmiesznie, bo między jednym poligonem męża, a drugim jego wyjazdem mieliśmy dokładnie jeden dzień razem i dokładnie jeden "strzał" 🤣 Dzień przed terminem owu wg aplikacji. Jakiego trzeba mieć farta, żeby po 4 latach starań trafić przy jednym podejściu 🙈😅

Czy którejś z Was też tak waga leci w dół? Niecałe 3 tygodnie i -4kg. A przy ilości słodkiego jedzenia, owoców, drożdżówek, które pochłaniam powinnam już przypominać kulę 🙈
Mi spadlo 2kg, a mdlosci nie mam w ogole I pochlaniam jedzenie normalnie 😅
 
reklama
Do góry