reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2024

A chodzisz do lekarza z Medicovera tez? Ja pierwsza ciążę tam prowadziłam bo byl spoko lekarz i wszystko mialam za darmo a teraz nie ma zadnego sensownego lekarza i bede prowadzic poza medicover
Ciekawa jestem czy same badania w związku z tym mi wypiszą,🤔
Moj
W Medicoverze , z męża pracy mam pakiet. Badania z krwi też mam w pakiecie :)
 
reklama
A chodzisz do lekarza z Medicovera tez? Ja pierwsza ciążę tam prowadziłam bo byl spoko lekarz i wszystko mialam za darmo a teraz nie ma zadnego sensownego lekarza i bede prowadzic poza medicover
Ciekawa jestem czy same badania w związku z tym mi wypiszą,🤔
Możesz próbować tylko do położnej w Medicoverze bo ona wypisuje badania. Ale nie wiem czy tak można . Ja byłam u lekarza i to pierwszy raz
 
A chodzisz do lekarza z Medicovera tez? Ja pierwsza ciążę tam prowadziłam bo byl spoko lekarz i wszystko mialam za darmo a teraz nie ma zadnego sensownego lekarza i bede prowadzic poza medicover
Ciekawa jestem czy same badania w związku z tym mi wypiszą,🤔
Ja też mam pakiet w medicover w Łodzi i wybrałam lekarza stamtąd, żeby właśnie nie musieć płacić na wizyty. Też nie ma jakiegoś super wyboru lekarzy ale trafiłam na fajna doktor (wybrałam po opiniach😅) która będzie prowadzić mi ciąże i myśle, że wystarczy. Ja nie mam jakiś specjalnych wymagań co do lekarza, żeby był jakiś TOP of the TOP, ale ważne żeby mial doświadczenie w prowadzeniu ciąży 🙂 w pierwszej ciąży miałam doktor z Enel Med i też było spoko, dotrwałyśmy razem do końca 😂
 
Hej, ja po wizycie. Jest pęcherzyk ale ciąża młodsza niż wskazuje kalendarz. Więc się nie zdziwię jak finalnie będę rodziła w marcu (ale zostaje z Wami na lutowych) 😀 za tydzień kolejne usg, powinno być widać więcej
 

Załączniki

  • 104496E8-5069-40BF-8C71-AEE0596964D8.jpeg
    104496E8-5069-40BF-8C71-AEE0596964D8.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 62
A siostra u psychiatry mówiła coś konkretnego, czy tyle, że boi się SN? Ja rodziłam SN córkę 4 lata temu i naprawdę nie rzucając słów na wiatr, nie mam ochoty przechodzić tego ponownie. Czy to jest jakąś solidna podstawą dla psychiatry do wystawienia zaświadczenia?
Powiedziała po prostu, że się boi i tyle :) pierwszą ciąże też miała cc z powodu wskazań okulistycznych, ale przy drugiej już takiej kwalifikacji nie miała także udała się do psychiatry po zaświadczenie :)
Ja też będę miała cc ze wskazaniem braku postępu porodu przy pierwszym porodzie, u mnie w szpitalu nie będzie z tym problemu także ja psychiatrę sobie oszczędzę, ale gdybym miała załatwiać sobie zaświadczenie to też bym Szczerze powiedziała o swoich odczuciach dotyczących strachu przed porodem sn :)
 
Hej, ja po wizycie. Jest pęcherzyk ale ciąża młodsza niż wskazuje kalendarz. Więc się nie zdziwię jak finalnie będę rodziła w marcu (ale zostaje z Wami na lutowych) 😀 za tydzień kolejne usg, powinno być widać więcej
Gratuluję udanej wizyty ✊ a duża różnica jest między data z OM a z usg?
 
No właśnie coś mi się nie zgadzało 😊grunt, że rośnie! 🩷
Moj
W Medicoverze , z męża pracy mam pakiet. Badania z krwi też mam w pakiecie :)
Ej, muszę sprawdzić co u nas Luxmed oferuje - bo mamy jakiś platinum pakiet. Dzięki za cynk bo o tym nie pomyślałam 😀
A to taki tip 🙃
W apce można sprawdzić zakres karty 🙃

Po lewej stronie masz kółeczko z 3 liniami naciskasz > potem na swoje imię i nazwisko > i tam pod Moje konto masz "Zakres Karty"

Po wyszukaniu można zobaczyć czy bezpłatne czy za opłatą 😁
My napewno naszego lekarza prowadzącego nie będziemy zmieniać - chodzimy prywatnie ale może by się udało chociaż wyniki porobić za free 😀
Hej, ja po wizycie. Jest pęcherzyk ale ciąża młodsza niż wskazuje kalendarz. Więc się nie zdziwię jak finalnie będę rodziła w marcu (ale zostaje z Wami na lutowych) 😀 za tydzień kolejne usg, powinno być widać więcej
I super! U nas jest różnica 2ch dni między terminem z miesiączki a usg ale lekarz mówił że nie bierzemy do głowy bo nie wiadomo kiedy doszło do zapłodnienia 😊
 
reklama
Gratuluję udanej wizyty ✊ a duża różnica jest między data z OM a z usg?
Wiesz albo nie mówił albo ja nie wyłapałam 😀 ogólnie było duże zamieszanie bo przed sama wizyta on musiał zmienić gabinet, włączać od nowa kompa i wszystkie sprzęty i był jakiś taki nieogarniety 😅 ale po samym pęcherzyku to chyba też ciężko stwierdzić, nie wiem. Zobaczymy za tydzień :) póki co ulżyło mi, że to nie cp. Oby dalej było równie dobrze.
teraz patrzę, to mój pęcherzyk ma 0.65 cm to sama nie wiem
 
Ostatnia edycja:
Do góry