reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Witam wszystkie lipcóweczki :) Czy są mamusie z Gorzowa Wlkp.?

Ja mieszkam w okolicy.



Jeśli chodzi o dzieci Kundy to tez myślę, że pomoc przyda się w każdej chwili teraz angażują się wszyscy a za miesiąc czy dwa nie wiadomo jak będzie. Teraz pewnie są zasypiani wszystkim. Która chce może niech się dołączy do dziewczyn z fb a my zorganizujemy cos Może bliżej końca wakacji jak będą wyprawkę do szkoły kompletowac?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ale jestem nieprzytomna dziś. U nas nie pada juz, ale jest zimno :( ciśnienie niskie chyba bo bym w kółko spała. W nocy dramat. W każdej pozycji mi niewygodnie. Jestem śpiąca rano, ale tak mnie boli wszystko, że nie mam ochoty leżeć dłużej.

Dzwoniłam do położnej śr, wydaje się bardzo miła. Ma zadzwonić w poniedziałek i się umówimy.
 
my dziś byliśmy w lodziarni, potem na zakupach (A. kupił bluzę dla siebie i spodnie dla małego), a teraz leniu****emy (;

w ogóle się niemiłosiernie wkurzyłam, bo zamówiłam tę koszulę, co wam linka wrzucałam, i babka nie zaksięgowała mojej wpłaty, więc w rezultacie dopiero dziś dostałam paczkę (a płaciłam we wtorek w zeszłym tygodniu) i jeszcze się okazało, że mi zły rozmiar wysłali... szału można dostać.
 
Ja poprosze dane do przelewu dla Kundy, dołączę sie do tej facebookowej zbiórki.

Wiecie, właściwie to my w sumie niewiele wiemy o Kundzie, ja bym zostawiła zbiórki i robienie paczek osobom ktore ją znały, takim które wiedzą co jest potrzebne i które będa mieć kontakt z jej mężem, żeby sie nei okazało że zostaną zarzuceni paczkami np. zbyt dużej ilości małych pampersów, albo przyborów szkolnych a tu się okaże że chłopcy dostaną wsparcie od miasta albo stypendium. Lepiej wyslac po te 20zł i niech ojciec sam zdecyduje na co przeznaczy pieniądze - może mu bardziej potrzeba na pogrzeb niż na dzieci, nie wiemy tego przecież.
 
O matko co za szalony dzień. Byłam z mala u pediatry i ma ospę z powiklaniami uszy gardło zawalone. Najbardziej martwi pani doktor ze mała wymiotuje i dała na wszelki wypadek skierowanie do szpitala jak dalej będzie wymiotowac. Ale jest poprawa po lekach apetyt wraca frytki musiałam jej usmażyć trochę pojadla i teraz chrupki wcina :D zobaczymy co to jutro będzie.
Za jechaliśmy jeszcze do tesco na zakupy i jak mnie na dole brzucha z obu stron zaczęło ciągnąć boleć ze nie mogłam chodzić. Mąż latał po sklepie a ja stałam. ledwo do samochodu doszłam. Jak narazie nie boli.
Tak się przestraszylam...
Chyba naprawdę trzeba zacząć torbę do szpitala pakować :)
 
reklama
Ja nie wiem jak ten mój dzieć leży teraz w sumie. Znowu najbardziej czuje ją na dole, teraz to bardziej są takie wypychania (jakby się przeciągała), u góry rzadziej... Nie wiem czy rękami tak macha czy się przekręciła znowu?

Z urlopem chyba wyszła kaszana i nigdzie nie pojedziemy.. może na jakieś 2 dni ledwo... no nie ma kiedy zupełnie... Teraz mąż w sumie mógł, ale z taką wszawą pogodą to się przecież nie opłaca nigdzie jeździć. Ma być ładnie, to z kolei on nie może i taka lipa :(
 
Do góry