reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2015

Ja to juz wogole nie wiem. Brzuch obnizony twardnieje co chwile w nocy wypadl mi spory kawal czopa. W sumie to juz glupia jestem co robic ???

Bardziej martwi mnie to stawianie brzucha niż czop, czop może wypaść i jeszcze do porodu możesz pochodzić spokojnie ;) ale z stawianiem może tak być że szyjka się skróciła. Wczoraj ze względu na spojenie zapytałam gina czy będzie mnie badał dowcipnie powiedział że nie ma takiej potrzeby jeśli brzuch się nie stawia ale mój siedzi tez na tyłku więc trochę inaczej też to wygląda.

Kasieńka skąd jesteś? Ile masz lat? :) dobrze widziałam na 14 czy 15 lipca masz termin?
 
reklama
No mi juz w tamten piatek powiedzial ze sie skrocila wlasnie. Wiec on wie o tym i o stawianiu sie brzucha. Tylko wizyte umowil mi az na 16.06 i nie wiem czy czekac jak jest czy pojsc wczesniej tylko co powiedziec skoro on to wszystko wie ???
 
Pierwsze zakupy z wpływów na konto z fb już są dla Filipka i chłopców Kasi.

kunda1.jpgkunda 2.jpgKunda 3.jpg

Dane do przelewu podaje w prywatnej wiadomości jeśli są jeszcze zainteresowane piszcie zbiórka trwa do piątku, będę informować na bieżąco o postępach :)
 

Załączniki

  • kunda1.jpg
    kunda1.jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 65
  • kunda 2.jpg
    kunda 2.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 68
  • Kunda 3.jpg
    Kunda 3.jpg
    10,4 KB · Wyświetleń: 67
  • Kunda 4.jpg
    Kunda 4.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 66
Avalka i jak dostałaś już kasę z zusu? ja nadal czekam, a od dzisiaj mam nowe zwolnienie.

jak byłam to sie okazało, ze akurat na wczoraj była wypłata zaplanowana. ja mam zwolnienie zawsze na 3 tygodnie i dostaje kase przy okazji początku nast zwolnienia. tym razem zwolnienie nowe ma już tydzień. niestety pani mi powiedziała ze tego nowego zwolnienia u nich nie ma a powinno już być, bo do pracy dostarczyłam od razu. zaczynam sie zastanawiac kto nawala....
 
Jeśli nie będzie oddzielnej zbiórki w sierpniu, to dostosuję się do większości. Myślę natomiast podobnie jak Kagusia, że za 2 miesiące nie możemy zapomnieć o dzieciach Kundy. Teraz wszyscy pamiętają...
 
reklama
jak byłam to sie okazało, ze akurat na wczoraj była wypłata zaplanowana. ja mam zwolnienie zawsze na 3 tygodnie i dostaje kase przy okazji początku nast zwolnienia. tym razem zwolnienie nowe ma już tydzień. niestety pani mi powiedziała ze tego nowego zwolnienia u nich nie ma a powinno już być, bo do pracy dostarczyłam od razu. zaczynam sie zastanawiac kto nawala....

Ja zwolnienie mam różnie od 4 do 5 tygodni, tym razem miałam na 5 a kasę dostawałam zawsze najpóźniej tydzień przed wygaśnięciem zwolnienia a w tym miesiącu ani widu ani słychu. Mój mąż się śmieje, że nie ma kasy bo całą państwo wydało na odprawy dla ludzi Komorowskiego.
 
Do góry