reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2015

Hej mamuski nie nadrobie :( codziennie siedze w restauracji, a jak wracam to juz na nic nie mam sily. Rwa kuszlowa mi od kilku dni dokucza, a tak to ok tylko zmeczona I mam dni leeenia.
Madziula gratuluje slubu :*

idziesz jakoś niebawem na zwolnienie? powinnaś trochę poleniuchować :)
 
reklama
Mili nie zazdroszczę bólu, wolne by ci sie przydało, choc kilka dni...
a mnie poboluje ta kosć łonowa co pisałyście ostatnio... ałłłłłaaaaa...
 
Ogla 1 czerwca ;) wolne mam w niedzieke a I tak musze isc bo wprowadzamy wiosenne menu I mamy "wspolne sniadanie" w restauracji.

masz siłę, podziwiam! ja chcę pracować do porodu, ale chyba bym nie dała rady, gdybym nie mogła z domu (chociażby same dojazdy tam i z powrotem to 2 godz. w ścisku). no ale wiadomo, u mnie to praca przed komputerem, więc nawet nie porównuję do Twojej.
 
dziewczyny co do położnej zadzwoniłam do "swojej" czyli do tej co ostatnim razem bo się sprawdziła i dobrze, ze właśnie dzis to zrobiłam bo mają cykl spotkań i dzis bedzie jedno z nich dot. pierwszej pomocy w przypadku zakrztuszenia itp. za tydzień o masażu noworodka i rehabilitacji itd co tydzień :-)
Fajna sprawa pojadę i zobaczę tym bardziej że zajęcia są darmowe w ramach programu edukacji przedporodowej i prowadzą je specjaliści dzis będzie pan z pogotowia za tydzień pani z ośrodka rehabilitacji :-)
Także dowiedzcie sie moze u Was też coś takiego jest
 
Ogla 1 czerwca ;) wolne mam w niedzieke a I tak musze isc bo wprowadzamy wiosenne menu I mamy "wspolne sniadanie" w restauracji.

Wiesz ze ja też idę od 1 czerwca ;-)
Powiedz mi jak to robią z twoim urlopem,wykorzystujesz go w całości roczny czy tylko ten który należy ci się do pierwszego czerwca a resztę po maternity?
 
Jejku i naprawde jestes zadowolona? mi wypadały włosy po sayossie starsznie... teraz przerzuciłam sie na Londę
Prosze Cię, nie strasz mnie :D Dopiero drugi raz używam tej farby ale nie zauwazyłam, żadnych dziwnych incydentów na moich włosach :-)

Ja spadam na góre BO chcem coś pojeździć na rowerze potem sprzątanko, a na obiad protest, wczorajsze pierogi odsmazone na patelni :)
 
reklama
Do góry