reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
w ogole spac nie moglam :D przez pierwszy miesiac mialam bardzo plytki sen jesli zasnelam. dziecie smacznie sobie spalo, a mamacia wolala patrzec na nia zamiast isc spac :)

Ja odwrotnie ale to pewno dlatego ze lekka depresja mnie po porodzie zlapala. Faktem ze po okolo miesiacu bylo o wiele lepiej
 
Ja odwrotnie ale to pewno dlatego ze lekka depresja mnie po porodzie zlapala. Faktem ze po okolo miesiacu bylo o wiele lepiej

Mozliwe.

Dziewczyblny od ktorego tyg zamierzacie przestac pracowac?
Ja sie zastanawiam na poczatku chcialam juz w maju ale teraz mi sie odmienilo I postanowilam pracowac do przed ostatniego tyg czerwca by nie marnowac tyg macierzynskiego
 
Ostatnia edycja:
Witam się niedzielnie, ja chciałam iść od początku kwietnia, ale to się jeszcze okaże w praniu. Ale mam lenia dzisiaj, dopiero rosół nastawiłam:zawstydzona/y:
 
A tu coś dla poprawienia humoru:-)

Ja Kobieta..

  1. Nie czytam żadnych instrukcji. Wciskam guziki, aż zadziała.
  2. Nie potrzebuje alkoholu, żeby narobić sobie obciachu. I bez alkoholu daję radę.
  3. Nie jestem rozkapryszona, tylko "emocjonalnie elastyczna".
  4. Najpiękniejsze słowa świata. "Idę na zakupy"
  5. Nie mam żadnych dziwactw. To są "special effects"
  6. Kobiety powinny wyglądać jak kobiety, a nie wytapetowane kości.
  7. Przebaczyć i zapomnieć? Ani nie jestem Jezusem, ani nie mam Alzheimera.
  8. My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej - na miotle. Bo w końcu jesteśmy elastyczne.
  9. To nie jest żaden tłuszcz. To "erotyczna powierzchnia użytkowa".
  10. Gdy Bóg stworzył mężczyznę, obiecał, że idealnego faceta będzie można spotkać na każdym rogu.... a potem uczynił ziemię okrągłą.
  11. Na moim nagrobku niech będzie napis: "Co się głupio gapisz? Też bym wolała leżeć teraz na plaży!"
Tak, tak.. My Kobiety jesteśmy bowiem jedyne w swoim rodzaju!
 
A tu coś dla poprawienia humoru:-)

Ja Kobieta..

  1. Nie czytam żadnych instrukcji. Wciskam guziki, aż zadziała.
  2. Nie potrzebuje alkoholu, żeby narobić sobie obciachu. I bez alkoholu daję radę.
  3. Nie jestem rozkapryszona, tylko "emocjonalnie elastyczna".
  4. Najpiękniejsze słowa świata. "Idę na zakupy"
  5. Nie mam żadnych dziwactw. To są "special effects"
  6. Kobiety powinny wyglądać jak kobiety, a nie wytapetowane kości.
  7. Przebaczyć i zapomnieć? Ani nie jestem Jezusem, ani nie mam Alzheimera.
  8. My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej - na miotle. Bo w końcu jesteśmy elastyczne.
  9. To nie jest żaden tłuszcz. To "erotyczna powierzchnia użytkowa".
  10. Gdy Bóg stworzył mężczyznę, obiecał, że idealnego faceta będzie można spotkać na każdym rogu.... a potem uczynił ziemię okrągłą.
  11. Na moim nagrobku niech będzie napis: "Co się głupio gapisz? Też bym wolała leżeć teraz na plaży!"
Tak, tak.. My Kobiety jesteśmy bowiem jedyne w swoim rodzaju!

Hahahaa :D:D:D
 
Mozliwe.

Dziewczyblny od ktorego tyg zamierzacie przestac pracowac?
Ja sie zastanawiam na poczatku chcialam juz w maju ale teraz mi sie odmienilo I postanowilam pracowac do przed ostatniego tyg czerwca by nie marnowac tyg macierzynskiego
No u nas w PL wiadomo jest trochę inaczej. Nie idzie nam to z macierzyńskiego, tylko ze zwolnienia lekarskiego, płatnego 100%, więc w sumie nie ma takich aż dylematów... Ja planuję jakoś od maja, ale wyjdzie w proszku. Myślę, też że w marcu wezmę jakiś tydzień, albo kilka dni wolnego żeby odpocząć.
 
reklama
No u nas w PL wiadomo jest trochę inaczej. Nie idzie nam to z macierzyńskiego, tylko ze zwolnienia lekarskiego, płatnego 100%, więc w sumie nie ma takich aż dylematów... Ja planuję jakoś od maja, ale wyjdzie w proszku. Myślę, też że w marcu wezmę jakiś tydzień, albo kilka dni wolnego żeby odpocząć.

Wlansie wiem I wam zazdroszcze troche :p
 
Do góry