reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Martyska kochana nie przejmuj sie teraz woda sie w nas zatrzymuje i wiąże sie z tym większa waga :/
 
reklama
Kurczę cieżko wszystkie osoby popamietac kto jest kto :/
Ninex proszę powiedz mi to jest twoja pierwsza ciąża czy masz juz dzieciaczki? Moja pierwsza - a pytam ponieważ napisałaś ze masz psa. Ja tez mam i to bardzo bardzo rozpieszczonego i zastanawiam sie jak to bedzie jak dzidzius przyjdzie na świat :/
 
Dzieki dziewczyny, jesteście kochane :*
Moja siostra też twierdzi że to wszystko sie potem unormuje, mam nadzieje bo jak pomyśle o 3 cyfrach na wadze to mi słabo :no:
Bez żartów, w pon musze sie zapytać mojego lekarza czy moge pedałować na rowerku stacjonarnym :O

Jak rozpoczął się wasz dzionek ? Ja już odliczam bo za 3 godz i 40 min już mam weekend :-)
 
Moja przemiana materii też zaczęła nawalać :/ jem naprawdę małe porcje, bo ciągle mnie mdli a waga po 3 tyg pokazała 2 kg więcej! Jest to wprost niemożliwe. Pytałam we środę o to lekarza, ale podobno to jest w normie i na początku mogą być takie skoki. Także miejmy nadzieje że później będziemy wiedziały chociaż z czego tyjemy !!!
Daj znać czy można ćwiczyć na rowerku stacjonarnym, chętnie bym może tak chociaż poćwiczyła :)
 
hej dziewczyny u mnie wkroczyła choroba, byłam z Krystianem u lekarza bo jest cały zawalony.. katar kaszel lzawiące oczka.. Długo zdrowiem się nie nacieszył bo dopiero co w poniedziałek znikł mu kaszel.. Masakra jak nie jedno chore to drugie..:( córka wszystko przynosi z zerówki, a po drugie nie moga razem chorować tylko co tydzień się zmieniają.. ) Teraz jem drugie śniadanko bo głodek daje znać:) U nas też zimno wieje aż nie chce się wychodzić..
 
Aniq to jest moja druga ciąża mam córkę prawie 2,5 letnią.Psy mam dwa;) też rozpuszczone były,musisz mu teraz dyscypliny trochę wdrożyć np. nie daj do łóżka wchodzić itd pies nie dziecko:-D My też zastosowaliśmy patent z książek i jak urodziłam to małżon pieluchę tetrową przywiózł im do wywąchania z zapachem małej i jak wróciliśmy do domu to psów nie było były na spacerze,jak wróciły akurat karmiłam i dobrze bo siedziałam i tylko ją porządnie wyniuchali,lizneli...i spokój:-) Teraz tez dobrze żyją,z tym że ja jej nigdy nie pozwalałam na psa wchodzić szarpać itd pies nie zabawka.Nawet na spacery razem chodzimy,spokojnie DA SIĘ!!
 
perla jak tylko sie dowiem w poniedzialek to odrazu napisze, czy już bije maratony na rowerze czy jeszcze nie ;D

Przybija mnie ta waga cholernie.. moja siostra przytyła w ciąży 58 kg ;/ i w eź tu się człowieku niemartw..
U mnie też zimnica, wieje nie przyjemny mroźny wiatr, ciemno i pochmurno jest :((
 
Hej dziewczyny...mi juz trochę przeziebienie przechodzi ale wyszlo mi jakas wysypka i kurcze nie wiem od czego...bylam dzis na badaniach i w srode do ;elarza
 
martyska przybijam piątke bo tez waga poszybowała w gore. W poprzedniej ciazy przytylam 25 kg. A wagowo i wzrostowo to u m ie bardzo podobnie jak u Ciebie. Lekarz na pewno pozowli na stacjonarny, jesli nie masz zadnych plamien itd. mi nawet powiedział, ze moge jezdzic sobie zwyklym na dworze, byle nie po dziurach :) Ja z bieganien przystopowalam ale zaczynam marszobiegi, cwicze albo z Ewa Chodakowska skalpel i omijam pewne cwiczenia ktroe raczje sa nie wskazane i z Angelika Pioro ( cwiczę- raz cwiczylam Pioro i raz Chodakowską ;) ).
 
reklama
Do góry