reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
witajcie ale dziewczyny produkujecie postów praca i mdłości nie pozwalają zbyt długo siedzieć przy komputerze ale staram się was czytać ..... tak krótko chciałam tylko zameldować dziś miałam wizytę i na razie kamień z serca spadł wszystko jest dobrze serduszko bije widziałam na własne nawet zobaczyłyśmy z panią doktor jak maluch rusza małymi rączkami czułam się jak bym oglądała film science fiction :-) cytologia i badania podstawowe ok tylko coś tam w moczu sporo bakterii niestety u mnie w rodzinie sporo osób miało problemy z nerkami pani doktor kazała łykać witaminę c i podjadać żurawinę oczywiście duphaston także dalej mam brać .........strasznie się stresowałam tą wizytą następne usg 23 grudnia :-)
 
Ostatnia edycja:
I jest super :) z 17.11 beta 744,5 a z dzisiaj 17446,3 :) więc ładny przyrost :) nie czaję jeszcze tego bo póltora tygodnia temu wychodził 5 tc a dzisiaj 8tc he he ale spokojnie w pon powinno być już cacy serduszko :))))) :rofl2:
 
Nanu mi też tak mniej więcej wypada termin. Ja miałam ostatnia @ 14.10 wtedy przedłużył mi się cykl na 34 dni aż! Bo owu miałam dopiero 20 dc jak nigdy to ten stres chyba to tak wszystko przesunął, bo miałam regularne cykle 28 - dniowe.
W środę dowiem się na kiedy mi gin wyznaczy termin:)

Angi super wyniki :D
 
JESTEM ZAŁAMANA :wściekła/y:

Kochane masakra jakaś, ja nie wiem co się dzieje z moją przemiana materii ale już mnie to wkurza.. staje rano na wadze a tam 4 kg więcej niż 3 tygodnie temu.. Nie pochłaniam wszystkiego tak jak bym chciała staram się jeść regularnie wiadomo, że coś słodkiego podjem ale kurde nawet na ciemne pieczywo się przezuciłam.. i co ? i dupa. Ja nie wiem o co chodzi moja szwagierka pochłania dziennie około 20 tys kalori ( też jest w ciąży ) i i waga stoi.. ;/ Ja nie wiem co mam zrobić bo mam 175 i ważyłam 3 tygodnie temu 88 kg a dziś magiczna waga pokazała 93 kg super ;/ Nie mogę tyć takim tępem bo jak będę szła do porodu to będę ważyć 140 kg ;/ o masakra.. :(( :no:
 
nie martw się może teraz w pierwszych miesiącach przytyjesz a później twoja waga się unormuje i tylko dzidziuś będzie rósł? A może masz słabą przemiane materii i problemy z wypróżnianiem? .
 
No problemy z wypróżnianiem to ja mam na pewno.. tylko teraz i tak pewnie nie będę mogła nic na to brać. Ja w toalecie jestem raz lub dwa razy w tyg :(
 
reklama
Martyska nie załamuj się pamiętaj że macica się powiększa, piersi i ten problem z wypróżnianiem też robi swoje.Staraj się dużo wody pić,śliwki suszone polecam i dużo owoców i warzyw,daje efekty:tak:
kagusia wiem że to taki etap i przejdzie,ale nie właściwy moment sobie wybiera zazwyczaj na fochy:-D

U mnie dzisiaj słoneczko w końcu,choć zapowiadali pochmurny dzień...ech prognozy:sorry2:trzeba się z domu wywlec,a takiegooooo mam lenia:zawstydzona/y:w dodatku chodnik nam remontują pod blokiem i tyle błota jest że wystarczy jedno przejście i cały człowiek brudny..jak wyglądają moje psy po każdym spacerze pozostawię bez komentarza.Marzę już o śniegu będzie czyściej!
 
Do góry