reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta niemowlaka-co i kiedy !

reklama
U nas na szczescie od dwoch dni jest spokoj-znowu. Bo przez dwa tygodnie byl w nocy koszmar. Oliwia budzila sie o 24, 2, 4 i 6 na cos do picia, o 3 budzila sie na mleczko :eek: (a nie robi tego od kilku mieisiecy juz) no i caly czas sie wiercila, poplakiwala-koszmar jakis :wściekła/y:
 
Luczynko ja tak mam z Patrycją od jakiegoś czasu i zupełnie nie wiem co mam robić.W ciągu dnia nie chce prawie jeść a w nocy nadrabia.Budzi się z płaczem,wierci się.Niewiem co jej dawać w ciągu dnia żeby jadła.Jestem załamana.Niewysypiam się.
 
mija79-rozumiem cie poniewaz mam to samo z wiktoria tez chodze nie wyspane przez te jej nocne pobudki w dzien malo je dzis zjadal troche kaszki i pol bananka przez caly dzien:szok:przed sdpaniem dlaam jej mleczko 120 ml i wypila ale nie do konca budzi sie co dwie godziny i placze daje jej wtedy pic albo mleczko i zasypia a za dwie godziny znowu to samo jakis trudny okres nie wiem moze to przez zeby bo zaczelo jej nagle tyle naraz wychodzic straszne:no:jak pomysle ze jeszcze drugi dzieciaczek bedzie i trzeba bedzie do niego tez wstawac:szok::angry:jestem zalamana mam nadzieje ze wiktoria zacznie normalnie spac w nocy:tak:
 
Matule! Mam pytanie. :-p Chodzi o mleczko. ;-)
Zuzia pije Bebiko 2. A jak jest z tymi R i GR? Czym one od siebie sie roznia? Smakiem? Konsystencja? No i,z ktorymi literkami wg Was jest lepsze?
W gre wchodzi wylacznie Bebiko. :tak:
 
Agutko ona jż może Bebilon 3.Ja takie jutro kupuje i daje na noc.Od kilku dni je kaszke z czekoladą od 1 do 3 lat.Dziś przed snem daje jej płatki z polewą miodową z mlekiem
 
Maciek pije Bebiko 2R - z kleikiem ryżowym albo 2GR gryczano ryżowym(bardziej syte- dla małych pasibrzuszków jak mój syn):-D. A dzisiaj kupiłam Bebiko 3R bo nigdzie nie mogłam dostać dwójki:wściekła/y:.
 
reklama
Agutko w tym temacie to ja Ci Kochana niestety nie pomoge bo Oliwka pije HUMANE. I teraz wlasnie mamy napoczete ostatnie juz opakowanie 2 wiec w poniedzialek na zakupach kupuje juz 3 :tak: Ale ja to dopiero mam problem z ta Humana bo wiele sklepow nie ma tego mleka w swojej ofercie :baffled::wściekła/y: I potem musze latac po calym miescie jak glupia za tym mlekiem :wściekła/y: Na szczescie nasz kochany REAL sprzedaje Humane :-p:-D

A ja musze pochwalic moja Coreczke ktora zakochala sie w soczkach Kubus i Pysio :-D Baardzo Jej smakuja a jak dla mnie to lepiej bo Kubus kosztuje 1,40 a nie zlotowke lub dwie wiecej :tak:No i Pysio ma wiele smakow ktorych nie bylo w tych soczkach firm Gerber, BoboVita czy HIPP.
Od 2 tygodni nie uzywamy juz tez herbaty HIPP, tylko granulowanych owocowych herbatek Ekoland-sa pyszne! I fajne dla dzieciaczkow. Polecam.
 
Do góry