reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta niemowlaka-co i kiedy !

reklama
A ja dalam dzis Zuzi kaszke BoboVity (dostalysmy jakis czas temu probke :tak: ) - po 12 miesiacu "Mleczno-Ryżowa z Jabłkami, Wanilią i Kuleczkami Ryżowymi". :-D
Jaka pysznaaaaaaaaaa! :-D :tak: :-D A jak pachnie! :szok: :-D Zuzi podeszla znakomicie! Kurde,az,chyba,sama bede sobie taka przyrzadzac! :szok: :-D :-p :tak:

MNIAM! :-D
 
Agutko ta kaszka jest bossska! Oliwka zjadla juz cale opakowanie :-p

A moja Oliwcia wypila dzisiaj pierwszy raz kakao :-) 100ml:tak:a jak Jej smakowalo! :szok::-D
 
Powoli zaczynam się zastanawiać nad odstawieniem butelki tylko jak to zrobić? A jak w ogóle wygląda pierwsze śniadanko i Was? Mleczko? Bo moje bąble piją zaraz po przebudzeniu po butli, a potem ok9.30 to już jedzą kaszkę, albo jajo albo parówki albo coś innego ....No i na kolację jest butla z kaszką .... Jak to zamienić? Szczególnie trudno z tą wieczorną butlą bo są już wtedy zmęczone i nie mam sumienia ich męczyć.
 
A ja dalam dzis Zuzi kaszke BoboVity (dostalysmy jakis czas temu probke :tak: ) - po 12 miesiacu "Mleczno-Ryżowa z Jabłkami, Wanilią i Kuleczkami Ryżowymi". :-D

my dostaliśmy tą paczkę wczoraj:tak:razem z życzeniami

Margolis u nas tak samo jak u Ciebie,po przebudzeniu butla, a potem tak koło 9 drugie śniadanko; jajecznica, paróweczka,jogurt,chlebek z dżemikiem, z szyneczką,tak na zmianę
 
Moja Oliwka budzi sie w godz. 8:30-10. Roznie to bywa i na sniadanie ma zazwyczaj kaszke na gesto, czasami tylko jajecznice. Mleko pije raz dziennie-wieczorem na sen. Margolis wydaje mi sie ze nasze dzieci sa jeszcze za male zeby calkowicie odsuac je od mleka, w koncu potrzebuja tego. Mnie nawet lekarka mowila ze obecnie to Oliwia potrzebuje ok 0,5l mleka na dobe. Ale ona i tak wypija 250ml no i je inne przetwory mleczne typu danonki, jogurty, serki, czasami zje budyn na mleku. Moze warto zebys zrezygnowala z porannej butli u MAluchow a ta wieczorna im zostaw;-)Moja Oliwka zasypia codziennei na tej butelce :-)
 
Ups! To zle CIe zrozumialam Margolis :zawstydzona/y:Ale ja dzis zakrecona jestem :baffled: A moze kubki-niekapki :confused: Choc moja Oliwia nie chce sie niekapkiem nawet bawic :eek::-:)wściekła/y:
 
reklama
Aniu tyle tylko ze moja Oliwia zasypia ok. 21:30-22 ;-)ALe i tak jestem bardzo zadowolona z Jej spania. Choc ja i tak chodze niewyspana :eek::baffled:
 
Do góry