reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe Mamy 2016

reklama
Dziewczyny myślicie ze jak łapie przeziębienie to lepiej całkiem zamknąć sie w domu? Czy wychodzić na spacery? Bo przesiedziałem tak 3 tygodnie i ledwo co wyszłam z domu i od nowa chora :/ załamać sie idzie! Pakowalska tez mnie czeka to badanie, ale ponoć lepiej smakuje glukoza z cytryna ;)
 
madzia_lenka mnie rowniez ponownie dopadlo mocne przeziebienie, staram sie raz dziennie wychodzic na krotki spacer.
 
Madzialenka, jeśli nie masz gorączki i czujesz się na siłach- krótkie spacery nie powinny zaszkodzić, zdrówka, dziewczyny dla Was!

Jestem po usg połówkowym, mała ślicznie rośnie, napatrzyłam się dziś na to nasze cudeńko ;-) 409g szczęścia.
Dostałam znów plik zleceń i w tym m.in. krzywa cukru ;-) poprzednio miałam wszystkie pobrania z żyły.
 
madzia_lenka mnie rowniez ponownie dopadlo mocne przeziebienie, staram sie raz dziennie wychodzic na krotki spacer.
 
Denerwuje sie bo to juz trzecia infekcja :( do pracy juz raczej nie wrócę bo to za duże ryzyko.. A tu dopiero półmetek ;) od jutra wprowadzam spacery, choć w moim mieście zanieczyszczenie powietrza jest tragiczne!
Kulkaa gratulacje, super ze wszystko jest w porządku :))
 
reklama
Do góry