reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Wiola gratulacje :) usg w 15 tyg to trochę wcześnie by kupować ciuszki ;) w każdym razie mnie dr wtedy powiedział, że to nic pewnego, choć widział chyba dziewczynkę i na połówkowym potwierdził. A teraz to już pewne? Moja koleżanka całą ciąże miała urodzić synka, a na usg w 33 tyg dowiedziała się, że jednak dziewczynka ;) także zdarza się i to nie rzadko :) na pytanie dlaczego wcześniej nie zauważył, powiedział, że widocznie ma wyjątkowo duże wargi sromowe wyglądające jak moszna :D oczywiście dziewczynka urodziła się z normalnymi wargami ;)
 
reklama
Wiola gratulacje :) usg w 15 tyg to trochę wcześnie by kupować ciuszki ;) w każdym razie mnie dr wtedy powiedział, że to nic pewnego, choć widział chyba dziewczynkę i na połówkowym potwierdził. A teraz to już pewne? Moja koleżanka całą ciąże miała urodzić synka, a na usg w 33 tyg dowiedziała się, że jednak dziewczynka ;) także zdarza się i to nie rzadko :) na pytanie dlaczego wcześniej nie zauważył, powiedział, że widocznie ma wyjątkowo duże wargi sromowe wyglądające jak moszna :D oczywiście dziewczynka urodziła się z normalnymi wargami ;)
Kurcze usunęłam ten post i wstawiłam tam gdzie USG itd.. :)
Wiem, że za wcześnie.. ale po prostu dzidzia to nasze marzenie i jak tylko się dowiedziałam że jestem w ciaży to już coś tam kupiłam.. :) Ogólnie Pani Doktor powiedziała że raczej nie ma tu chłopca bo nie widzi moszny, tylko wyraźnie 2 wargi sromowe także.. Dlatego wybieramy się na USG 4d by to potwierdzić.. :)
 
Jeśli na tym etapie pani dr z taką pewnością to mówi, to jest to dziewczynka :) siusiaka widać z daleka, a u dziewczynki takie dwie bułeczki :) jedyne wątpliwości mogą być jeśli dziecko się źle ułoży i nie pokazuje. Także gratuluję córeczki :) a ubrankami się nie przejmuj, wykorzystasz. Mój synek na pierwsze 3 mies miał ubranka po córce naszych znajomych, w większości różowe i wyglądał w nich uroczo :D oczywiście kwiecistych aplikacji mu nie zakładałam ale myślę, że prędzej jeszcze można dziewczynkę w chłopięce ciuszki ubrać. Niemowlaki są takie słodkie, że we wszystkim im dobrze :)
 
Hehe no dziękuję :) Wiadomo że i tak się cieszę, bo nie ważna płeć byle by było zdrowe :) No ja już tak wczoraj z moim się śmiałam, że nasza córeczka najwyżej zostanie chłopczycą :D Oczywiście tak serio to przecież dziewczynki mogą nosić niebieskie ubranka, bo dlaczego nie ? :)
 
Wiola gratuluję. Ja też mam sporo ciuszków niebieskich a na dobrą sprawę nie wiadomo kogo nosze w brzuszku. Czuję że to chłopak na usg lekarz powiedział że obstawia chłopaka ale jajek widać nie było siusiak... niby raz coś tam dyndalo ale mogła to być pepowina, także czekam na polowkowe i potwierdzenie że to jednak mini mezczyzna. A jak się okaże że dziewczynka to będzie miala sporo blekitow. ;)
 
E tam, ja znowu nie cierpię różu i jak będzie dziewczynka to i tak będę inne kolory kupować. I nie lubię jak rodzice ubierają dziewczynki od góry do dołu w róż.

Gratuluję!
 
Dziękuję dziewczyny !
Mujer, ja też nie lubię właśnie różowego.. raczej w grę będzie wchodziła czerwień, pastelowe kolorki no i błękitny hihi:)
PaulinaT, no właśnie Pani ginekolog w 15tc też widziała chłopaka a tu niespodzianka:)
 
Ja mam niebieskich pełno ciuchów bo doktorek twierdził w 16 tygodniu ze chłopak na polowkowym juz widział dziewczynkę teraz dowiem sie 3 lutego na 4 d i jeśli bedzie dziewczynka to bedzie w niebieskim :-)
 
Mujer ja też nie lubie, ale tu nie chodzi o róż tylko jakieś body z falbanką, wiesz takie bardziej dziewczynkowe rzeczy, chociaż coś na pewno kupiłbym różowego ale z pewnością nie ubieralabym dziecka w różowe od góry do dołu, poz tym róż rozowi nierówny, taki jeb po oczach mi się nie podoba ale już pudrowy bardzo.
 
reklama
Do góry