reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe Mamy 2016

Madzialenka, wiem, że na allegro są też i tańsze niż motherhood, mniejsze i z innym wypełnieniem, ale fakt, że z mojej byłam do samego końca bardzo zadowolona, naprawdę. A brzuszek miałam wtedy (i teraz też już mam) bardzo duży ;-)
 
reklama
Madzia_lenka ja mam taka poduszke z Theraline dosc duza, super dopasowuje sie do ciala ale najczesciej uzywam jej w dzien a w nocy podkladam pod brzuch "jaska" poduszeczke. Mam ich 3 w lozku :-D Czyli podobnie jak mama_ka. Jaski sa super. Nie leze tylko na lewym boku. W zyciu bym nie wytrzymala.
 
Dzięki dziewczyny za wszystkie wpisy. Przez weekend się rozpatrzę co jest w moim mieście i coś wybiorę :)
a tak na marginesie właśnie patrzę przez okno i widzę maluszka, który ledwo chodzi, w takim dużym kombinezonie, cały opatulony, rękawiczki zwisają mu z rączek :D wyglada kapitalnie! Juz się nie mogę doczekać mojego Bąbelka :D
 
Ja tej poduszki jeszcze nie zakupiłam ale za tydzień mam urodziny to może ktoś wpadnie na taki genialny pomysł i mi ją kupi. ;) ja też nie śpię tylko na lewym boku właśnie przeważnie na prawym albo na brzuchu...
 
Mam poduszkę motherhood w kształcie litery c i jestem bardzo zadowolona. Faktycznie, na początku było mi trochę za wysoko, ale się przyzwyczaiłam i jest ok. Na dodatek odkąd ją mam nie budzę się z mega bólem pleców...
 
Wieczór dobry :) jak sie kobitki czujecie ???? Ja wracam jutro pierwszy dzień do pracy a potem szkoły po 5 tyg urlopu . Chyba jutro przeżyje szok jak usłyszę budzik o 5:) czujecie juz maluchy ?:) a apropo tego Kłucia to dzień po poście , kiedy miałam isc do lekarza bol nagle ustał . :)
 
reklama
Do góry