reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Akcja NOCNIK !!!

Dziękujemy za gratulacje...

Choc wpadki się jeszcze zdarzają, ale to nic... Wczoraj kupiłam młodemu takie majtki z ceraty i jak nawet coś mu poleci to spodenki ma suche, także na początku nauki się sprawdzają, polecam, tylko ja kupiłam za duże (bo nie można ich było w sklepie obejrzeć:baffled:).

Ja też mam pytanie natury technicznej :zawstydzona/y: do mam chłopców (Milkshake, Iwonka) jak chłopcy robią siusiu na dworze, to ściągacie tylko troche spodenki i... trzymacie siusiaka? nie wiem jak to ma wyglądać??? :sorry2::nerd:

No i moje dziecko nauczyło się słowa siusiu, bo do tej pory to tylko pokazywał, ze mu się chce i piszczał...
 
reklama
elisabeth ja staram się rozbierać go jak najmniej. Olek nosi z pampersa te pieluchomajtki (tak na wypadek awarii) i wyciągam tylko siusiaka :tak:często mi się zdarza, że obsiusia mi ręce a nawet spodenki bo za szybko zaczyna sikać :-D
 
.Czy chodzicie z nimi do kibelka w miejscach publicznych?
Jeśli jestem w sklepie i młody zawoła to idę,ale go "natrzymuję" nad kibelkiem,więc nie ma z nim bliższego kontaktu;-)

Ja też mam pytanie natury technicznej :zawstydzona/y: do mam chłopców (Milkshake, Iwonka) jak chłopcy robią siusiu na dworze, to ściągacie tylko troche spodenki i... trzymacie siusiaka? nie wiem jak to ma wyglądać??? :sorry2::nerd:

...
No to u mnie niestety wygląda to tak,że muszę go natrzymać pod krzaczkiem, nauczył się szybko wołania siusiu,ale jakoś nie moze się przekonać do siusiania na stojąco:dry:. Zakładam mu zawsze pieluche jak wychodzimy,ale nie robi w nią tylko jak mu się chce to woła i czasem jak jesteśmy tu w osiedlowym sklepiku to biegiem wracamy do domu, a jak gdzieś dalej to ściągam spodenki i natrzymuje:nerd:

To Hania dzisiaj w nocy<ok. 00:30> znowu sie obudzila,wolajac ze chce siusiu i zrobila na nocnik.Za to w dzien,nei chce sie jej w ogole dzisiaj siadac na nocniku.

Brawo wielkie gratulacje:tak::-)
 
Gratulacje dla Kuby:tak::tak::tak:
Ale,mam problem,bo wola na spacerach,ma upatrzone jedne krzaczki,no ale za zimno juz,wiec kaze jej wstrzymywac.A ja mam pytanko co do dzieci,ktore sa juz w tych sprawch bardzo do przodu.Czy chodzicie z nimi do kibelka w miejscach publicznych?

Nina najczesciej nie sika w czasie spaceru, tylko przed i po. a jesli czasem sie zdarzy, to sikamy w krzaczkach. zanim bysmy znalazly jakis kibelek, to sama bym sie chyba posikala :tak: na razie nie jest tak zimno, ale jak beda temperatury minusowe, to wtedy pojawi sie problem :baffled:
 
A ja myslalam, ze juz cos mala zaczyna zalapywac, bo wczoraj powiedzialam jej, ze zakladam jej majteczki (to byl pampers majtkowy) i Paula spytala "siku nie?" Zaskoczona i szczesliwa przytaknelam.
Pol godz. pozniej w pampersie bylo nie tylko siku, ale i porzadne kupsko:baffled:
Bez uprzedzenia i pozniejszej informacji, ze cos zrobila...:no:
 
Zabrałam sie ostro za odpampersowywanie Amelii ;-)....od piatku pieluche zakładam tylko do spania i na spacery...czasami Amelka zawoła że chce siku, najczęściej trzeba ją kontrolować -- pytać i wysadzać....Kupke zaliczyłyśmy do spodenek :baffled:
Ogólnie jestem zadowolona i bardzo dumna z córuni bo nie spodziewałam się ze tak szybko i łatwo nam pójdzie nauka siusiania do nocniczka czy sedesu....i co zauważyłam -- pielucha po nocy, po spacerze najczęściej jest sucha :happy::happy::happy:
 
reklama
Monika my sie przyłaczamy:tak:Buziak dla Amelki.U nas Julia nadal zablokowana i choc wie ze cos sie dzieje to nie chce sie wysikac na urzadzenia do tego stworzone:baffled:
 
Do góry