reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Te wyniki krwi to najlepiej sobie poukladac na dwie kupki: 1. aktualne do ginekologa, 2. te do przyjecia na oddzial. Bo za 9 miesiecy na porodówce nikt morfologii z grudnia sprawdzal nie bedzie czy patrzyl na infekcje pecherza moczowego ze stycznia. Takie rzeczy sie kontroluje i rozwiązuje na comiesiecznych wizytach u swojego gin. A przy przyjeciu na oddzial potrzebujesz wszystkich tych toksoplazmoz, cytomegalii, kił, hiv, grupy krwi, wymazów w kierunku GBSa itp, ewentualnie najświeższych morf, moczu czy ostatniego usg.
 
reklama
Ja też miałam bardzo mocny ból po prawej stronie jakoś w zeszłym tygodniu i też ciut się stresuję czy wszystko jest ok. Na szczescie wlasnie jade na wizyte i mam nadzieje ze okaże sie wszystko w porzadku. Ale moze u ciebie Marcela to tylko jakies rozciąganie, moze jakis skurczyk...
Daj potem znać :)
 
Ja wczoraj jak słoń usiadłam na krzesło i też się przestraszyłam bo odrazu zaczął kuc mnie lewy bok :/ale mam nadzieję że nie zrobiłam krzywdy babelkowi :/
Przeszukalam chyba cały Internet by się coś dowiedzieć na ten temat, ale kompletnie zero informacji. Znalazłam tylko notatkę, że klujacy lewy bok w ciąży zwiastuje problemy jelitowe lub nerkowe więc tego staram się trzymać
 
Hej też mam często bóle podbrzusza, takie kłucie najczęściej po prawej stronie gdzie mam torbiel. Wczoraj wyszedł mi zły wynik z moczu, bardzo dużo bakterii mam nadzieję że dlatego że pojemnik przez mój błąd nie był sterylny, dziś powtarzałam badanie i czekam na wynik. Jeśli znowu wyjdzie taki wynik to postaram się dziś dostać do lekarza.
 
Martusia to Ty dzisiaj wizytujesz? Trzymam kciuki [emoji110]

Jak mi się dzisiaj nic nie chce.. Zjadłam śniadanie i wszystko było dobrze dopóki nie popiłam. Nie wiem czemu tak mi się dzieje.. Napiję się i wszystko mi się cofa. Wykończyć się idzie.
Położyłabym się najchętniej, ale o 12 mam korepetycje, więc muszę się do kultury doprowadzić.
 
Hej też mam często bóle podbrzusza, takie kłucie najczęściej po prawej stronie gdzie mam torbiel. Wczoraj wyszedł mi zły wynik z moczu, bardzo dużo bakterii mam nadzieję że dlatego że pojemnik przez mój błąd nie był sterylny, dziś powtarzałam badanie i czekam na wynik. Jeśli znowu wyjdzie taki wynik to postaram się dziś dostać do lekarza.
Ja właśnie miałam torbiel na lewym jajniku, ale miałam laparoskopie. Może torbiele też mają wpływ na te bóle? Co do moczu też mam liczne bakterie w moczu. Byłam z tym u ginekologa to mi powiedziała że mam się tym nie martwić. Byle że nie ma krwi w moczu itp.
 
Ja tez mam liczne bakterie w miczu gin nic nie dal.na to. Klucia i po prawej i po lewej stronie mam. Moj gin mlwi ze to.normalne ze to macica rosnie
 
Ja właśnie miałam torbiel na lewym jajniku, ale miałam laparoskopie. Może torbiele też mają wpływ na te bóle? Co do moczu też mam liczne bakterie w moczu. Byłam z tym u ginekologa to mi powiedziała że mam się tym nie martwić. Byle że nie ma krwi w moczu itp.
Trochę mnie uspokoiłaś jeśli chodzi o te bakterie :) Też mi się wydaje że torbiel ma wpływ na ból, w ciągu 2 tyg na początku ciąży pojawiła mi się 4 cm torbiel. Dawno już nie byłam na wizycie i zaczynam schizować, tym bardziej jak przeczytałam co przytrafiło się dla innych dziewczyn :(
 
reklama
57001843948__96D3225E-BCF0-4359-8BC0-51573E462205.JPG


Nasze 2 cm człowieka [emoji177] serce jak dzwon. Misiek 8+5 wg usg wiec goni bo wg OM powinno byc dzis 9+0 :) wszystko ok. Zapisywać sie na prenatalne.
 
Do góry