reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2019

Ja też miałam bardzo mocny ból po prawej stronie jakoś w zeszłym tygodniu i też ciut się stresuję czy wszystko jest ok. Na szczescie wlasnie jade na wizyte i mam nadzieje ze okaże sie wszystko w porzadku. Ale moze u ciebie Marcela to tylko jakies rozciąganie, moze jakis skurczyk...
 
reklama
A ja odebrałam wyniki z krwi co robilam i nie są dobre [emoji24][emoji24] słaba morfologia i tsh 0.016 mial ktoś z was tak niskie?
 
Ja też miałam bardzo mocny ból po prawej stronie jakoś w zeszłym tygodniu i też ciut się stresuję czy wszystko jest ok. Na szczescie wlasnie jade na wizyte i mam nadzieje ze okaże sie wszystko w porzadku. Ale moze u ciebie Marcela to tylko jakies rozciąganie, moze jakis skurczyk...
Właśnie mnie w lewym boku tak sieklo. Oby tak było:) generalnie jestem już w trzeciej ciąży. Pierwsza straciłam w 26tc druga była bezproblemowa ale przez traumę z pierwszą, kompletnie zapomniałam jak to było w drugiej ciąży. Daj znać czy wszystko dobrze :).
 
A ja odebrałam wyniki z krwi co robilam i nie są dobre [emoji24][emoji24] słaba morfologia i tsh 0.016 mial ktoś z was tak niskie?
Koniecznie udaj się Do endokrynologa bo tsh jest istotne w ciąży. Nie obawiaj się. Ja w poprzedniej ciąży miałam za wysokie tsh więc brałam eutyrox. Urodziłam zdrową córeczkę. Jeśli chodzi o morfologie to mój ginekolog kazał mi brać profilaktycznie Ascofer
 
Ja już w poprzedniej ciazy jeździłam do endokrynologa bo też mialam zle wyniki. Muszę zobaczyć jakie. Ale mialam zapisane jod i selen i było ok
 
Co do segregatora mamy ginekolog to tam w nim pisze ze jeśli nasz np połączone wyniki moczu i krwi to skserowac powycinac i powsadzac w odpowiednie przegródki a jeśli nie chce się kserowac to wszystkie wyniki do przegródki z wynikami krwi i ja np tak mam a pozostałe usg w usg grupa krwi w grupie krwi i wszystko ładnie powsadzane :)
 
Cześć dziewczyny! Jestem tu nowa. Chciałabym zapytać czy którejś z Was zdazyl się ostry ból przy nagłym wstaniu z łóżka? Od soboty chodzę zestresowana bo właśnie mi się to przytrafilo. Ból był ostry klujacy i trwał dosłownie 30s. Potem zniknął jakby nigdy nic i do teraz nic się nie dzieje. Jestem w 11tc. Następne USG mam dopiero 5.02...
Czasami mam takie bóle, no i podczas kaszlniecia, kichnięcia. Ale jest wszystko w porządku. :)
 
reklama
Ja wczoraj jak słoń usiadłam na krzesło i też się przestraszyłam bo odrazu zaczął kuc mnie lewy bok :/ale mam nadzieję że nie zrobiłam krzywdy babelkowi :/
 
Do góry