„Siódme poty” – idealna gra na trudne czasy

Co zrobić, żeby nie zwariować i zadbać o dobrą kondycję fizyczną? Zagrać w „Siódme Poty”

Treść powstała we współpracy z Alexander 
Ostatnie zmiany: 26 marca 2020
„Siódme poty” – idealna gra na trudne czasy

Obecna sytuacja związana z zagrożeniem epidemiologicznym, zamknięciem placówek oświatowych i zaleceniem pozostawania w domu sprawiła, że rzesze rodzin muszą koegzystować na małych powierzchniach. Szczególnie uciążliwy jest związany z tym brak ruchu i możliwości aktywnego spędzania czasu. Najbardziej odczuwane jest to przez dzieci, których pokłady nagromadzonej energii dają się często odczuć wszystkim domownikom.    

Co zatem zrobić, żeby nie zwariować, wyszaleć się w kontrolowany i bezpieczny sposób, uruchomić produkcję endorfin i zadbać o dobrą kondycję fizyczną w zaciszu domowym. Grać wspólnie w „Siódme Poty”.

Gra „Siódme Poty”

„Siódme Poty” to energiczna gra, w której poruszmy się po planszy, zbieramy kartoniki ze sprawnościami, ale przede wszystkim wykonujemy ćwiczenia fizyczne. Gracze zmagają się nie tylko z przeciwnikami, ale także z własnym ciałem. Zwycięzcą zostaje ten, kto jako pierwszy ułoży wszystkie elementy układanki.

„Siódme Poty” to gra, która pomoże całej rodzinie utrzymać ciało i umysł w dobrej, zdrowej kondycji w czasie trwającej izolacji.

Grając:

  • W przyjemny sposób wykonujemy w domu ćwiczenia fizyczne, co jest niezwykle istotne dla zdrowia i odporności naszego organizmu.
  • Jednocześnie gra wspomaga i ćwiczy naszą pamięć.
  • Wspólna zabawa wprawia w dobry nastrój zajmując umysł czymś pozytywnym.
  • Spontaniczne wybuchy śmiechu rozładowują nagromadzony stres i ewentualne napięcia.

Dzięki swojej wyjątkowej koncepcji, ta gra może pomóc praktycznie każdej polskiej rodzinie możliwie aktywnie przejść przez ten trudny czas, zanim to wszystko ucichnie i powróci do normalności.

Gra ma bardzo proste zasady, krótką i dynamiczna rozgrywkę oraz przystępną cenę.

Dostępna w dwóch wariantach. Bardziej rozbudowanym i ekonomicznym, z mniejszą liczbą elementów.

Czy ta strona może się przydać komuś z Twoich znajomych? Poleć ją: