reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

reklama
Julianign tu masz jakąś stronę może Ci się trochę rozjasni. Jest wiele dobrych firm.

Ruda no jak już masz łóżeczko to bez sensu nowe. Bo z lozeczkiem wydasz ok 300 zł

 
Ann no niby mam bo bede pozyczac. Myslalam ze synka przeniesiemy do doroslego lozka ale jeszcze za maly. Wedruje w nocy, wstaje po kilka razy. Lepiej dla niego I dla nas ( bo sie wyspimy ) spac jeszcze w lozeczku



Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ruda a to może kupcie takie łóżeczko w którym potem można odkręcić boki i jest tapczan dla starszego. Wtedy Jasia dacie do tego nowego jak podrosnie, a Zuzie do obecnego łóżeczka Jasia.

 
Ja przy pierwszym foteliku zaufałam ADAC. Ale zwracając uwagę na bezpieczeństwo , a nie na kategorie ogólną. Mam cybex aton 2. Teraz fotelik jest u siostry i na ok 3 miesiące będę pożyczać fotelik od koleżanki. Bałabym się kupić używke. Bo nawet po małej stłuczce fotelik jest do wymiany. No a poza tym nie powinien być starszy niż ok. 5 lat z uwagi na zużywające się plastiki.
Bardzo dużo wypadków jest niedaleko domu, więc na to bym też nie patrzyła. Isofix natomiast zwiększa bezpieczeństwo najczęściej i poprawia wygodę. Ale jeżeli ktoś nie może sobie pozwolić (ja nie miałam ), to wystarczy odpowiednio montować fotelik dopasowany do samochodu i będzie dobrze.
Kolejny fotelik to dopiero jazda z wyborem... moja np. jeździ dalej tyłem mimo choroby loko. Bezpieczeństwo ważniejsze ;)

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja już wybrałam wózek :-) inny niż miał być ale jaki leki! Cały waży 8,9kg :-) :-) :-) e sensie stelaż i gondola razem!!! Nur jest tak ładny jak esoander ale ale :-) kolor cr-12
Link do: Camarelo Carmela

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tekila upewnij się lepiej czy ta waga jest z kółkami bo producenci też robią takie myki, moim zdaniem coś jest tutaj podejrzane z tą waga.

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tekila upewnij się lepiej czy ta waga jest z kółkami bo producenci też robią takie myki, moim zdaniem coś jest tutaj podejrzane z tą waga.

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
Neila ja ten wózek widziałam i macałam i jest o niebo lżejszy od innych bez względu na jego prawdziwą wagę. Do tego ma jak dla mnie bardzo wygodne odpinanie gondoli, ponieważ nie trzeba jednocześnie naciskać guzików tylko każdy z osobna co przy moim wzroście jest dużym ułatwieniem, że nie będę musiała cała się przekładać nad wózkiem :-) w sumie wczoraj widziałam razem z 30-40 różnych modeli i tylko ten wyróżniał się lekkością. Szkoda, że nie jest też tak ładny ale po dwóch spacerach raczej nie będę patrzyła czy jest piękny ale czy wygodny :-) muszę jeszcze pojechać w jedno miejsce zobaczyć dwa inne modele tego producenta(nowsze) :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tekila jak to na zamówienie i co każą co go kupić ??? Śmieszne ...
Ja wczoraj zapytałam o riko expero który mi się podoba facet powiedział ze nie ma bo u nas w mieście teraz inne marki są popularne. Powiedziałam mu ze zanim się zdecyduje to chciałabym obejrzeć pojeździć sprawdzić go ogólnie. I normalnie mi zamówił. .. jeszczę się pytał które kolory mi się najbardziej podobaja. ... dałam mu nr tel ma dzwonić jak będzie i nie ma czegoś takiego ze ja go musze kupić ....


 
Do góry