reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

reklama
Dzidzia ja tez chce sie udac na zakupy kosmetykow itd..pieluszki wezme pampers premium care ale chyba nie kupie duzej ilosci bo nakupuje a malemu nie przypasuje roznie to bywa,masc napewno bepanthen,emolium do kąpieli i hmm co jeszcze:D chusteczki to kazdy inne doradza i sama niewiem..co dziewczyny jeszcze kupic przydatnego z kosmetykow
 
kosmetyków radze jak najmniej albo wcale. Dobrze mieć na początek próbki, bo nie wiadomo co dzieciaczkowi podpasuje. Co do pampersów ja kupiłam na razie zwykłe pampersja 1 i 2 po 2 paczki. Planuje jeszcze spróbować toujour z lidla, bo z córką ich używałam, ale jak była już trochę starsza.
 
Ali to moj drugi dom :-) jesli m
asz facebooka zapraszam do grup o ali jest duzo recenzji I wtedy znasz opinie innych mam co do jakosci itd. Aliexpress
dla dzieci,
Aliexpress wyprawkowo I duzo duzo innych



Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lista kosmetyków od @ruda1991 Dla dziecka:
cos do kapieli ( jest ziaja od 1 dni I teraz chce to kupic. Kolezanki bardzo polecaja. Tak jak.po emulsji do kapieli nic juz wiecej.nie trzeba)
- masc na.odparzenia
- sol fizjologiczna do przemywania oczek
- woda morska do noska
- waciki do wycierania oczek
- patyczki do usow ze stoperem
- chusteczki
- pampersy 1 max dwie trzy.paczki
- szczotka do wlosow
- frida lub katarek do.noska
-nozyczki do.paznokci
- proszek I plyn do prania
- butelka ( ja polecam srednia tylko dokupic najmniejszy smoczek )
- smoczek do uspokojenia
- szczotka do mycia butelek
- podklady do przewijania

Dla nas
- majtki siatkowe dla.mnie tylko te wielorazowe bo te jednorazowe nie oddychaly
- podklady poporodowe
- podklady na.lozko ( ja kozystalam z tych dla dziecka)
- wkladki laktacyjne
- tamtumrose do podmywania
- oktanisept na rane po cc lub szwy w kroku ( przyda sir tez dla dziecka.do.pepeka)

Kiedys pisalam to.na zamknietym wiec teraz tylko skopiowalam :-) kazde dziecko I kazda mama jest inna. Kazdemu podejdzie co innego. Napisalam co ja kupuje

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzidzia jak chcesz emolium albo cos w 3 w 1 to mi sie wydaje ze bez sensu. Jak bedzie taka potrzeba to dokupisz. Moj syn ma.prawie dwa latka a ani razu nie uzylam ani balsamow ani oliwki



Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry