reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

reklama
Zyciowa brawo! Ja wszystko co kupuje odkładam do wora, wczoraj byliśmy na samochodowych wyprzedażach za jakies 60 zł kupiłam prawie 30 ubranek od kobiety która miała ubranek na 3 dzieci! Mówiła ze jak widzi ciuszki dla małego nie moze sie powstrzymać chociaż cześć z nich jej mały nigdy nie nosił bo ma ich za duzo... Ja zanim zacznę pranie i segregowanie to musze szafę przerobić na męska, ja lubię stare meble i córci tez sama szafę pomalowałam na kremowo z różowymi dodatkami i teraz musze je przemalować tylko nie moge sie zdecydować na kolor

Tekila ja sie troche boje tego monitoru oddechu bo jakby wyć zaczęło to ja bym na zawał padła ale jak bedziesz sie czuła z nim bezpieczniej to kupuj:)
 
reklama
Ja też się chyba zdecyduję na monitor oddechu. Jak ma się nie przydać to lepiej oczywiście, ale pewnie będę tak przewrażliwiona, że lepiej żeby miała takie "elektroniczne wsparcie", a nie wystawała nad małą całymi dniami :)
 
Do góry