reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

To jest jeszcze z szufladą i materacem :-)
No mi pasuje do mebli w sypialni, ale chciałam żeby było coś jasnego dlatego ten biały akcent :-)
Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
ja ogladalam ostatnio te bujaczki z tiny love ale takie zwykle z pałąkiem i używany fajny znalazłam nawet..
 
te zwykle to już za stówkę znajdziesz... a te wyglądające jak gondola co zdjecie wyżej pokazałaś droższe są trochę,nie
 
U nas takie łóżeczko plus komoda z przewijakiem 800 zl. Idealnie pasuje do naszej szafy. Betka ja tez chcialam biale meble i szare sciany, ale moj sie nie chce zgodzic na szary, twierdzi że bedzie jak w trumnie. Konsensusem doszliśmy do wniosku, że będzie pudrowy róż. Powiem wiecej moj później chce jej kupic łóżeczko samochód oczywiscie tez w kolorze różowym ( coreczka tatusia będzie jak nic). I juz szuka fotelika podobnego do foteli rajdowych. Oszalał chłop
 
reklama
no to rzeczywiście go wzięło!!!:)
mój oglądał to łóżeczko w sklepie i już się rozglądał za komodą a ja że nie ma i jakoś odpuścił, bo mam pokój taki groszkowy i nie chce po prostu ciemnych mebli tylko do zieleni biel mi lepiej pasuje.
 
Do góry